Pátek 25. 5. 2018

Komiks – tipy

Knižní tipy #57 nakladatelství Host

Léto ještě ani neskončilo, ale s Hostem se už teď můžete propadnout do podzimní depky. Knihy, které vám tentokrát doporučíme, nejsou zrovna dvakrát veselé a radostné, o to hlouběji pod kůži se vám však jejich příběhy zavrtají.

Komiksové tipy #8 od nakladatelství CREW

A je tu další čerstvá dávka, tentokrát zaměřená na hrdiny, které znáte i z filmového plátna. Začneme příběhem o mládí Medievha a Lothara ze světa Warcraftu.

Komiksové tipy #7 od nakladatelství CREW

Na konci května a v červnu nakladatelství CREW uspořádalo přímo posvícení pro komiksové nadšence. Vyšly nové díly sérií Temná věž a Mezi řádky, legenda erotického komiksu Klik a spousta příběhů superhrdinů.

Ú.P.V.O.: Bez Hellboye dostává speciální jednotka na frak

V edici Na přání vychází po drsňákovi Goonovi další díly Ú.P.V.O. Co se pod skrývá pod zkratkou s mystickými podtituly Zahrada duší a Vražedné místo?

Komiksové tipy #6 od nakladatelství CREW

V šestém dílu vám přinášíme dvě pokračování oblíbených příběhů a jednu horkou novinku. Cenami ověnčená série Mýty má již svůj jedenáctý díl, ve kterém vrcholí přípravy na velkou válku proti císaři.

Komiksové tipy #5 od nakladatelství Crew

Tentokrát jsme si nachystali od každého něco. Chlapáckou řezačku o odplatě a boji o život Skalpy, steampunkovou mazlírnu pro fajnšmejkry Ekhö a pravou japonskou manga hnusárnu. Všechny příběhy mají ale něco společného - ten, který jejich události uvedl do chodu, dostane příšerně na prdel.

Komiksové tipy #3 od nakladatelství Crew

Novými knihami vás zahlcujeme neustále, je čas si trochu oddechnout. Je čas na komiksy! Přinášíme vám tipy na komiksy od nakladatelství Crew, které nás v poslední době zaujaly nejvíce.

Dějiny naší země připomíná komiksová edice Češi

Oblíbená dvojice mladých českých kreslířů, kteří jsou ovlivnění japonskou vizualitou, vykopává dveře seriózně pojímané řady komiksových adaptací Češi podle televizního seriálu Pavla Kosatíka.

Komiksoví superhrdinové z běžného života a pohádkových světů aneb „Hej, ty...

Ne vždycky mají hrdinové pláštěnky, laserový pohled nebo nadlidskou sílu. Někdy jsou to běžní lidé, kteří se musí poprat s bláznovstvím okolo sebe. Jindy jsou vlastně záporáci, kteří ale bojují za správnou věc.

Temná dávka komiksů od CRWE

Lidé vždy tíhli k ponurým příběhům plným smrti, magie a velkých ideálů. Pro čtenáře komiksů to platí dvojnásob. A taky se jim jich dostává pořádné množství. Našli jsme pro vás tři zbrusu nové komiksy od vydavatelství CREW, bez kterých nemůžete být.
- Reklama -
Kulturio.cz Banner - HEDR
ROCK FOR PEOPLE 2018 banner
Kulturio.cz Banner - Colours of Ostrava
Kulturio.cz Banner - Sleep Centrum
Kulturio Banner - Na Čechách, Penzion, Restaurant