Macklemore, Nine Inch Nails, Wiz Khalifa, Limp Bizkit, Stone Sour, Parkway Drive, Bullet for My Valentine, Hollywood Undead a mnoho dalších!
Aerodrome festival vstoupí do patého ročníku, který se uskuteční v závěru června a přinese s sebou řadu novinek.
Rozroste se do počtu dní i pódií, nabídne ještě více zahraničních hvězd a multižánrový rozměr.

Po loňském ročníku, který uvedl jak zástupce rockové, tak i hip hopové a popové scény, se žánrové spektrum Aerodrome festivalu letos ještě rozšíří. Pořadatelé tímto podnikají první krok směrem k akcím zahraničního formátu, kde žánr nehraje roli a na jednom pódiu se střídají zástupci zcela odlišných hudebních stylů.

Aerodrome festivalProgram festivalu se proto rozroste do tří dnů a bude probíhat na dvou pódiích. Oproti loňským šesti účinkujícím se příznivci Aerodromu mohou těšit na třicet vystupujících, z nichž je v tuto chvíli známých prvních osm jmen, včetně tří ze čtyř hlavních hvězd prvního pódia a tří headlinerů druhé scény.

Macklemore
Macklemore (Autor fotografie: Ryan McKinnon)

První scéně, která bude věnována zástupcům popu, indie, hip hopu a elektroniky, bude vévodit jedna z nejvlivnějších industriálních kapel 20. a 21. století – Nine Inch Nails a dva z nejpopulárnějších raperů současnosti – Macklemore a Wiz Khalifa. Čtvrtá hlavní hvězda bude ještě oznámena.

Aerodrome festivalPříznivcům rocku, metalu a hardcoru bude věnováno druhém pódium, jehož program nabídne tak zvučná jména jako Limp Bizkit, Stone Sour, Parkway Drive, Bullet for My Valentine, Hollywood Undead a mnoho dalších ještě přibude.

MØ

Nově také festival letos opustí Prahu a přesune se na letiště v Panenském Týnci, které přináší dvě nesporné výhody – program nebude limitován vyhláškou nočního klidu a může tak probíhat až do časných ranních hodin a zároveň návštěvníkům umožní kempování v areálu festivalu.

 

**HUDEBNÍ FESTIVAL: AERODROME 2018**

KDY: 28. června–30. června 2018
KDE: Panenský Týnec
VSTUPNÉ: 2 990 Kč / 3 490 Kč
WWW: www.aerodrome.cz