Pátek 25. 5. 2018

Kulturní tipy

Francouzská zpěvačka ZAZ představí 17. února 2019 v Praze nové album

Jestli si někdo na festivalu Colours of Ostrava získal skvělé jméno u českých fanoušků, pak je to francouzská zpěvačka ZAZ, která v Ostravě před šesti lety zažila svoji domácí koncertní premiéru.

Písničkář Stu Larsen se vrací do Prahy, doprovodí ho Natsuki Kurai

Australský písničkář Stu Larsen a japonský muzikant Natsuki Kurai vyráží na společné turné s písněmi z jejich druhého EP. Larsenovy songy v novém provedení v doprovodu mistra harmoniky Kuraie si vychutnáme 29. října ve Vile Štvanice.

Nejen Španělsko, nejen flamenko. Festival Ibérica roztančí a provoní Brno. Zamíří...

Festival iberoamerické kultury Ibérica na přelomu června a července přiveze do Brna atmosféru Pyrenejského ostrova i Latinské a Jižní Ameriky. Od 27. června do 1. července nabídne spontánní fiestu s hudbou, tancem a pochutinami na Staré radnici, oblíbené tvůrčí dílny či filmovou přehlídku.

V srpnu se bude v České republice konat světový festival akvarelové...

Ve dnech 3. 8. až 9. 8. 2018 bude Praha, pod záštitou celosvětové organizace akvarelistů IWS, hostit prestižní Mezinárodní festival akvarelové tvorby v České republice.

Veletrh a festival současné fotografie FOTOEXPO vyhlašuje fotografickou soutěž FOTOTALENT 2018

Jste kreativní? Máte talent? Umíte se na svět dívat očima fotografa a baví Vás výzvy? Předveďte se! Další ročník fotografické soutěže, kterou pořádá festival FOTOEXPO 2018, je tady.

Rival Consoles přiveze do Paláce Akropolis elektroniku s dotekem lidskosti

Dalším hostem večírků Music Infinity bude anglický producent Rival Consoles. V jeho hudbě se potkává přímočarost ostrovní klubové scény se sofistikovaností moderní vážné hudby.

Soulfly se v červenci v Roxy vrátí k jihoamerickým kořenům

Max Cavalera, frontman metalových Soulfly, při několika loňských rozhovorech prozradil, že tři roky od vydání doposud posledního alba Archangel, vydá letos v létě kapela u Nuclear Blast své jedenácté studiové album.

Death from Above z Vancouveru zamíří do Brna i Prahy

Kanadská dvojka Death from Above přijede poprvé do Česka! Noise-kytarový projekt z Toronta vystoupí 21. srpna v pražském Lucerna Music Baru.

Do Brna míří největší světová putovní výstava kosmonautiky. Jste připraveni?

Od 1. 5. 2018 se v pavilonu C výstaviště BVV Brno uskuteční velkolepá výstava kosmonautiky s názvem Cosmos Discovery.

Prague Design Week 2018 se uskuteční nedaleko Obecního domu v Kampusu...

Pražský týden designu Prague Design Week 2018 zaplní dvě patra Kampusu Hybernská 4, bývalého bytového domu na začátku ulice Hybernská, jen asi 50 metrů od Obecního domu.
- Reklama -
Kulturio.cz Banner - HEDR
Kulturio Banner - Na Čechách, Penzion, Restaurant
ROCK FOR PEOPLE 2018 banner
Kulturio.cz Banner - Sleep Centrum
Kulturio.cz Banner - Colours of Ostrava