- Reklama -

Rok se s rokem sešel a sestry Ehrenbergerovy, jež vedou úspěšný blog A Cup of Style, vydávají opět Motivační diář, tentokrát pro rok 2019. A je skvělý.

Autor fotografie: Kamil Pekař

Začíná klasicky řádkovým ročním plánovačem, po něm následuje okénkový. Posléze se dočkáme klasického měsíčního kalendáře, kde má každý den dostatek místa pro naše poznámky, plánování schůzek a další důležité informace. Nechybí ani obligátní „TO DO LIST“, kde je prostor sepsat si obecné cíle, které v daném týdnu chceme zvládnout a pokud si potřebujeme zapsat něco, co se nám nehodí do plánovače ani do sekce „TO DO LIST“, můžeme využít poznámky.

Autor fotografie: Kamil Pekař

Jelikož se jedná o motivační diář, nepřekvapí nejrůznější „vzkazy“ od sester Ehrenbergerových, které mají motivovat a dělat každý den majitelce diáře lepším. Píšu majitelce, protože diář je zjevně určen mladým dívkám, starší ročníky či muži jej zřejmě příliš nevyužijí.

Autor fotografie: Kamil Pekař

Povedený je i jeho vizuál: kombinace růžové a šedé barvy je líbivá, květinový přebal vypadá lépe než ten loňský, který byl spíše minimalistický.

Autor fotografie: Kamil Pekař

Pokud máte mladší sestru, dceru v pubertě či nejlepší kamarádku, která blog A Cup of Style pravidelně sleduje, dejte jí Motivační diář 2019 pod stromeček. Věříme, že bude nadšená.

 

A Cup of Style: Motivační diář 2019

Autor: Lucie a Nicole Ehrenbergerovy
Vazba: pevná
Počet stran: 224
Formát: 14,8 x 21 cm
ISBN/EAN: 9788075296504
Nakladatel: #booklab
Cena: od 280 Kč
www.slovart.cz

PŘEHLED RECENZE
Zpracování
10
Obsah
9
Originalita
9