Nové Lo-Fi album Sessions Vi: 37 relaxačních písní herního vývojáře Riot Games

62

Videoherní vývojářská společnost Riot Games vydává nové album Sessions Vi, které obsahuje 37 Lo-Fi songů, na nichž se podílelo celkem 24 interpretů. Mezi vybranými umělci se představí Chromonicci, Junior State, Laxcity či Tennyson. Album je zdarma k dispozici na platformách Spotify, Apple Music a YouTube. Velkou radost z něj budou mít také tvůrci videí a streameři. Ti totiž mohou hudbu bezplatně využít jako podkres pro svá videa.

Videoherní společnost Riot Games není v hudebním světě žádným nováčkem, naopak. Celosvětově úspěšné jsou její virtuální hudební skupiny – metaloví Pentakill, hip-hopová formace True Damage a dívčí K-pop uskupení K/DA. Největší hit kapely K/DA – POP/STARS – má na YouTube už téměř půl miliardy zhlédnutí. Píseň se také dostala do populární české hry pro virtuální realitu – Beat Saber.

Nové album přináší relaxaci

Aktuálním albem Sessions Vi se Riot Games vydávají do vod Lo-Fi hudby. Celkem 37 vybraných skladeb se vyznačuje především příjemnými pomalými tóny vhodnými pro relaxaci. Ty tak jsou jakýmsi kontrastem pro dnešní uspěchanou dobu a dává posluchači možnost oddechnout si. Pro studenty se navíc jedná o skvělou volbu během důležitých zkoušek. Lo-Fi hudba nerozptyluje pozornost od učení, ale zároveň je dostatečně výrazná, aby je neuspávala.

Riot Games navíc garantuje možnost bezplatného použití hudby pro tvůrce profesionálních i amatérských videí. Zkrátka pohoda se vším všudy. Ať už vytváříte jakákoliv videa, Sessions Vi je tu pro vás na platformách Spotify, Apple Music a YouTube.