Basinfirefest do sestavy doplňuje P.O.D., Steel Panther nebo Tublatanku

26

Dárky už máme rozbalené a samozřejmě ani festival Basinfirefest vás nechce nechat alespoň bez malé nadílky. Nový přírůstek kapel není sice obsáhlý, ale o to výživnější!

Není pochyb, že jedněmi z headlinerů budou Payable On Death, které všichni znáte pod zkratkou P.O.D. stejně jako jejich na Grammy nominovaný hit Youth of the Nation. S Limp Bizkit a Korn jako jedni ze zakladatelů nu-metalu před měsícem a půl v Praze vyprodali MeetFactory.

Další peckou v sestavě jsou Steel Panther. Kvartet adorující hard rock a glam-hair-heavy metal předvádí takovou show, že zapomenete, že nějací Mötley Crüe, Van Halen, Bon Jovi, Twisted Sister a další vůbec existovali.

Line-up nepoleví ani u následujících tří jmen. Prvním jsou Wednesday 13. Hororovou tématikou prosycený mix gothic punku a hard rocku stejně jako Pantheři přivezou pořádnou show, jen areál šestnáctého Basinfirefestu zahalí do potemnělého hávu. 

Druhým jménem jsou Unleash The Archers. Vedle Jinjer a Infected Rain další z kapel, která má v popředí ženu. Tentokrát však nepůjde o modernu, ale o heavy/power metal až z daleké Kanady. Naše republika letos slaví 30 let svobody. Co by to bylo za její oslavu bez refrénu „Pravda víťazí, pravde čas nevadí, pravda vždy zvíťazí, zvíťazí“?! Ano, je třeba v řadách BFF2020 privítat Maťa Ďurindu a nesmrtelnou Tublatanku!

HUDEBNÍ FESTIVAL: BASINFIREFEST 2020

KDY: 26.–28. června 2020
KDE: Spálené Poříčí
VSTUPNÉ: 500 Kč–900 Kč
WWW: www.basinfirefest.cz