KONCERT: BUNT.

21

Německý producent a DJ BUNT. je synonymem pro pozitivní party bangery s kapkou melancholie. Pobláznil TikTok, kde se záběry z jeho euforických live setů šířily jako lavina. „Takhle vypadá štěstí!“ píše se o videích, kde BUNT. v obklopení publika hecuje dav. Teď se téhle euforie dočkáme i naživo.

Německý hudebník vystoupí v Praze vůbec poprvé 27. listopadu 2024 v klubu ROXY. Jak je u něj zvykem, svůj set odehraje přímo mezi publikem na stagi uprostřed klubu.

Taneční hity na každou party, BUNT. ve své tvorbě vychází z odkazu Aviciiho, Justice i Basement Jaxx. Původně duo ve složení Levi Wijk a Nico Crispin kombinovalo indiefolk s housem, po odchodu Crispina se Wijk rozhodl projekt přiblížit klubovému ravovému zvuku a skladby Clouds a Lost My Mind odstartovaly novou etapu BUNT. jako sólového umělce. 

O tom, že se mu změna stylu vyplatila, napovídají i miliony streamů a jeho bobtnající profil na TikToku. Virální skladbu Clouds remixoval sám Tiësto. Své vlastní debutové EP Levi Don’t Do It vydal BUNT. pod velkým vydavatelstvím a k projektu dodává: „Tohle EP je mojí životní lekcí, což je něco, co jsem v posledních letech slýchával dost často. Ale myslím, že je na mně během shows vidět, že jsem teď konečně šťastný.“

KONCERT: BUNT.

KDY: 27. listopadu 2024
KDE: ROXY, Praha
VÍCE INFORMACÍ: Fource Entertainment