Fabio Florido zahraje v pražské Stromovce

Berlínská techno hvězda DJ Fabio Florido z labelu m-nus, kterého pravidelně podporují jeho kolegové Richie Hawtin, Dubfire, Luigi Madonna, Subfactral, Markantonio, Sasha Carassi a další, vystoupí 3. 8. 2019 v pražské Stromovce v klubu Gauč na dalším pokračování party CODE.

Fabio Florido hluboce zapůsobil na každého tanečníka, klub i DJe, se kterým se kdy potkal. V roce 2007 se přestěhoval do Londýna, kde poprvé přišel do kontaktu s hudbou. Následně se zavřel na dlouhé hodiny do studia a v roce 2011 mu vyšlo první EP. Jeho talent se podařilo rychle rozpoznat a díky tomu okamžitě získal celosvětovou podporu. V roce 2014 se stal residentem ENTER. family v klubu Space na Ibize.

V roce 2016 vystoupil v Boiler Room, na holandském festivalu Awakenings a na srbském festivalu EXIT. Zahrál si i v klubech, jako jsou Cocoon, Watergate nebo Sisyphos. Zlomem v jeho kariéře se stalo vystoupení na festivalu Time Warp v roce 2017.
Pořadatelé věří, že Stromovka bude pro Fabia důstojným vystoupením a čeští fanoušci přijdou vzdát hold kvalitní TECHNO music by CODE.

A pokud náhodou neznáte m-nus… Je to label, který založil 
Richie Hawtin. Label, na kterém vydávají Tale of Us, Gaiser, Julian Jewell, Loco Dice, Maceo Plex, Magda nebo třeba Marco Carola. Label, který asi dále netřeba představovat.

 

PARTY: CODE W/ FABIO FLORIDO (DE)

KDY: 3. srpna 2019
KDE: Gauč ve Stromovce, Praha
VSTUPNÉ: 250 Kč + poplatky
WWW: www.facebook.com