Mission: Impossible – Fallout vtrhne do pražského kina IMAX o týden dříve

30
Mission: Impossible – Fallout

Česká kina opět brzy opět ovládne tajný agent Ethan Hunt, kterého již tradičně ztvárnil oblíbený herec Tom Cruise. Nové pokračovaní špionážní série Mission: Impossible nese podtitul Fallout a diváci se ho dokonce dočkají o týden dříve oproti oficiálnímu uvedení do kin, a to v pražském kině IMAX, kde film startuje již dnes – 26. července 2018.

Mission: Impossible – Fallout se stane prvním filmem cyklu, který se bude promítat ve formátu 3D. Konečně si tak diváci naplno užijí odvážné kaskadérské kousky oblíbeného akčního hrdiny, který opět velmi tvrdě trénoval, jelikož si většinu nebezpečných scén realizuje sám.
Nový snímek ve 3D formátu si nejlépe vychutnáte na největším plátně v České republice, 
v kině IMAX, které se pyšní rozměry 25 x 14 metrů. Zajistěte si svoje místa co nejdříve! Vstupenky zakoupíte online na www.cinemacity.cz nebo na pokladně kina.

Multiplexy Cinema City nabízí i další formáty, jak si užít film dle svých preferencí. Pokud si přejete zažít akční podívanou na vlastní kůži, neváhejte navštívit kino 4DX. Toužíte-li po dokonalém zvuku, vydejte se do speciálního sálu Dolby Atmos, a to od 30. července 2018.