- Reklama -

Na loni v říjnu vydanou desku Bad Time For Gentlemen naváže kapela Monkey Business stejnojmenným klubovým turné po českých a slovenských městech. Na první koncert se fanoušci mohou těšit už 9. února v Bratislavě, sedmnáctku vystoupení kapela završí tradičním koncertem v pražských Žlutých lázních 23. května.

Recenze: Monkey Business a jejich Špatný čas pro džentlmeny aneb Muzika je lepší než porno i jídlo

Na jarní turné zve neotřelou poetickou formou baskytarista kapely Monkey Business Pavel Mrázek: „Těžko je se vyhnout klišé, když tiskovku člověk píše. Jak vtipně pozvat na koncerty?
Je práce skoro pro experty. Vzít to zkrátka-nuda stranou, neotrávit řečí planou.

Nuže k věci, moji milí. Dozvíte se v malé chvíli, že po klubech jedem šňůru, kde uzříte divů fůru. Hrát začneme v únoru a navštívíme mnohé kraje.
My dřeli až do úmoru, zvlášť noty, rytmus, dury, maje. Zahrajem jak starý kousky pro slečny i jejich klouzky. Zahrajem i z nový desky se srdcem a hlavně hezky. Na své si přijdeš, věc je jistá, ať Turek jsi, či jehovista.“

Po komplikovaném zranění nohy, kvůli němuž nemohla absolvovat prosincové koncerty v Lucerna Music Baru, se na jarní turné obzvlášť těší zpěvačka kapely Monkey Business Tereza Černochová.

„Letos už máme za sebou kapelnické soustředění, na kterém jsme se na koncerty skvěle naladili. Těšíme se na naše fanoušky a ti se zas můžou těšit na písničky z nového alba,“ říká Černochová.

 

KONCERT: MONKEY BUSINESS

KDY: 9. února–23. května 2019
KDE: Ateliér Babylon (Bratislava), Stoun (Frýdek-Místek), BrickHouse DOV (Ostrava), Sklub (Olomouc), Club Na Dvorku (Mariánské Lázně), Hell klub (Humpolec), klub Kotva (Děčín), klub Stolárna (Havířov), Sokolovna (Boskovice), Depo 2015 (Plzeň), Lidový Dům (Karlovy Vary), MSD Kolín (Kolín), Kofola klub (Krnov), 3 opice (Vsetín), Kotelna (Litomyšl), Bistro Vlaštovka (Klatovy), Žluté Lázně (Praha)
WWW: www.monkeybusiness.cz