Backstreet Boys ohlašují nové album. S největším halovým turné za posledních osmnáct let se vrátí i do České republiky

Kapela Backstreet Boys je nadšena, že může oznámit vydání nového alba DNA, které se na trhu objeví 25. ledna 2019 u labelu RCA Records. Desátá deska je od tohoto okamžiku k předobjednání a bude obsahovat písně, pod kterými jsou podepsáni Lauv (Charliem XCX), Andy Grammer, Stuart Crichton (DNC) a Mike Sabbath (J Balvin). Skupina slavnostně představila i nový singl Chances, pod kterým jsou podepsáni Ryan Tedder a Shawn Mendes.

Počínaje 11. květnem příštího roku se skupina vydá na DNA World Tour – jejich největší halové turné po 18 letech. Během tří měsíců budou vystupovat po celé Evropě a Severní Americe, mezi zastávkami nebudou chybět koncerty v londýnské O2 Areně, pařížské areně AccorHotels, berlínské Mercedes-Benz areně a mnoha dalších místech. Kdo si předobjedná libovolný formát nového alba do 13. listopadu 2018 15:00 SEČ, získá přednostní přístup k The Backstreet Boys 2019 DNA World Tour.

„Když tato skupina začala před 26 lety – a díky všem úspěchům a pádům naší kariéry – jsme se naučili, že to není o nás jako o jednotlivcích, ale o tom, co je pro skupinu nejlepší,“ uvádí Howie D.
„To je to, co na tomhle albu miluju,“ dodává Kevin Richardson. „Byli jsme schopni přenést všechny naše vlivy a styly do jednoho souvislého díla. Tyto písně jsou skvělou reprezentací toho, kdo jsme jako jednotlivci, a kdo jsme jako skupina. Je to naše DNA. Jsme na něj opravdu hrdí.“

„Naše cesta pokračuje a je ještě hodně toho, co je třeba udělat,“ říká Brian Littrell. „Žijeme další kapitolu, která ještě nebyla řečena, a to je velmi vzrušující.“
Backstreet Boys posledních 14 měsíců přerušovali natáčení pouze rezidentními koncerty v Las Vegas v rámci Backstreet Boys: Larger Than Life. Jejich angažmá ale 27. dubna 2019 skončí a kapela se přesune konečně i do Evropy.
„Vegas byl úžasný zážitek a i další ohlášené termíny budou jedna velká party…“ dodává Brian. „Pak nastane čas, abychom navštívili naše fanoušky po celém světě.“

Dodejme, že Backstreet Boys jsou jedním z nejúspěšnějších boybandů všech dob. Na svém kontě mají více než dvě desítky celosvětově úspěšných singlů a po světě prodali více než sto miliónů nahrávek. Jejich hity, ale i songy z nové desky DNA si budeme moci v Praze vychutnat již 22. června 2019, kdy jejich show bude hostit O2 arena.

 

KONCERT: BACKSTREET BOYS

KDY: 22. června 2019
KDE: O2 arena, Praha
WWW: www.backstreet-boys.uk