KONCERT: KALEO

23

Skupina KALEO oznámila evropskou část svého turné Payback Tour, v rámci kterého vystoupí na různých místech kontinentu, včetně ikonické londýnské OVO Areny ve Wembley. Na všech koncertech nadcházejícího turné vystoupí jako support Júníus Meyvant.

JJ Julius Son z kapely KALEO se ke skladbě Rock N Roller vyjádřil: „Napsal jsem ji v počátcích kapely KALEO. Hned jsme ji začali hrát a od té doby ji hrajeme v našem setu, obvykle jako poslední píseň na našich koncertech. Když jsme šli do studia pro naše nadcházející album, všichni jsme se rozhodli, že je čas nahrát pořádnou verzi skladby a konečně ji vypustit do světa.“

Rock N Roller následuje po nedávném singlu kapely Lonely Cowboy, který doprovázel ohromující videozáznam z vystoupení v historickém římském Koloseu. Samostatná skladba zejména znamenala první novou původní hudbu skupiny po třech letech. Lonely Cowboy se opírá o jemně ‚drnkanou‘ akustickou kytaru a řídkou orchestraci, zatímco vůdčí silou zůstává chraplavý, ale vřelý vokál. „Hádám, že je čas rozloučit se s jezdcem noci,“ zpívá zpěvák, kytarista, klavírista, skladatel a producent JJ Julius Son a maluje živý obraz podtržený hrdou a záměrnou poctou Enniu Morriconemu.

KONCERT: KALEO

KDY: 30. listopadu 2024
KDE: O2 universum, Praha
VÍCE INFORMACÍ: Echo Promotion