Skupina Metallica potvrdila návrat do Velké Británie a Evropy se svým WorldWired Tour

Metallica v Evropě a Velké Británii naposledy vystupovala v halách od září 2017 do května 2018 a návštěvnost koncertů zlomila rekord na 29 místech po celém kontinentu.

25 nově ohlášených koncertů turné WorldWired se se bude konat ve 20 zemích – turné odstartuje 1. května 2019 v Lisabonu a mimo jiné navštíví i některé destinace, které do posledního turné zahrnuty nebyly.

Jedná se například o Miláno, Curych, Brusel (poprvé od roku 1988), Berlín, Moskvu, Varšavu, Bukurešť nebo norský Trondheim.

Speciálními hosty na všech koncertních zastávkách budou skupiny Ghost a Bokassa. Pro fanoušky bude k dispozici i speciální vstupenka Wherever I May Roam Black Ticket umožňující přístup na každou show skupiny Metallica v rámci tohoto turné
ve Velké Británii a Evropě.
Pro získání vstupenky musí držitel Black Ticket vybrat termín/y a provést online rezervaci nejméně 48 hodin před každým koncertem. Omezený počet 750 kusů těchto vstupenek bude k dispozici za 598 EUR, více informací najdete na stránkách CID Entertainment.

Stejně jako u většiny koncertů turné WorldWired, každá zakoupená vstupenka obsahuje výběr standardního fyzického nosiče nebo standardní digitální verze desátého a současného alba kapely Hardwired… to Self-Destruct.

Všichni držitelé vstupenek budou mít opět možnost si zdarma stáhnout MP3 se záznamem z navštíveného koncertu. Záznam bude smíchán a masterován týmem, který se podílel na albu Hardwired… to Self-Destruct a bude možné ho získat po naskenování nebo zadání čárového kódu ze vstupenky na stránce www.livemetallica.com.

Ve spolupráci s týmem společnosti CID Entertainment budou k dispozici i VIP balíčky v několika kategoriích umožňující dřívější vstup do místa konání koncertu, návštěvu putovního muzea či setkání se členy kapely.

 

KONCERT: METALLICA

KDY: 18. srpna 2019
KDE: Letiště Letňany, Praha
VSTUPNÉ: od 1 490 Kč do 2 990 Kč
WWW: www.livenation.cz