Our Last Night jsou ve světě muziky naprosto unikátní jev. Svoje songy valí směrem k obří fanouškovské základně se zcela DIY přístupem – sami si produkují svá alba i videoklipy a chtějí jít příkladem těm, kteří se živí tím, co je baví. Jedinečný zvuk a schopnost vytvářet solidní cover verze současných hitů upevnily jejich úspěch a zároveň posunuly jejich původní hudbu do nových sfér. Oblíbení američtí rockeři vystoupí 4. října v pražském SaSaZu. Do Prahy se vrátí s novým singlem “greedy” i svými dalšími hity z dvacetileté kariéry.

Our Last Night vznikli v roce 2004 jako čtyřčlenná alternativní post-hardcorová kapela z New Hampshire. Aktuálně skupinu tvoří zpěvák bratři Trevor Wentworth a kytarista Matthew Wentworth, které doplňuje bubeník Tim Molloy. Our Last Night nově vydali singl “greedy” a mají na kontě už devět řadových alb, z nichž poslední „Disney Goes Heavy“ vyšlo v roce 2022. Na internetu si získali obří oblibu díky svým kreativním coverům populárních písní. V průběhu let spolupracovali na různých projektech s Kurtem Travisem a Dylanem Mattheisenem. Our Last Night vystupovali po celém světě a stále pro své fanoušky produkují novou hudbu. Čeští fanoušci si kapelu můžou velmi dobře pamatovat díky nezapomenutelné energické show jak z festivalu Rock for People, tak ze samostatných pražských koncertů.

Zvuk kapely se v průběhu času vyvíjel, ale většinou se o něm hovoří jako o směsi post-hardcoru a alternativního rocku. Jejich songy se vyznačují těžkými riffy, melodickými refrény a silnými texty. Texty často rozebírají témata, jako je láska, ztráta nebo politika. Our Last Night uvedli, že jejich cílem je psát hudbu, která bude posluchače inspirovat a přiměje je přemýšlet o světě kolem nich.

KONCERT: OUR LAST NIGHT

KDY: 4. října 2024
KDE: SaSaZu, Praha
VÍCE INFORMACÍ: Rock for People