KONCERT: THE DRIVER ERA

24

Skupina THE DRIVER ERA, kterou tvoří bratři Rocky a Ross Lynchovi, je známá svým charakteristickým zvukem a živou show. Od svého debutového singlu Preacher Man v roce 2018 nasbírali přes 450 milionů streamů, získali přes 31 milionů sledujících na sociálních sítích a pochvalně se o nich vyjádřili například Rolling Stone, NME, PAPER, MTV a mnoho dalších. Ze studiových alb X, Girlfriend (obsahující hitový singl A Kiss) a Summer Mixtape si duo vysloužilo vysoké uznání, Alternative Press je ocenil za vytvoření „zvuku, který je jim vlastní“.

V říjnu 2023 vydali singl Rumors, k němuž natočili doprovodný videoklip, který od svého vydání nasbíral téměř 2 miliony zhlédnutí. Rok 2024 zahájili vydáním nového singlu Get Off My Phone, jehož videoklip dává fanouškům ochutnat, co mohou očekávat od nadcházejícího turné.

Kromě toho, že je zpěvák Ross dynamickým a talentovaným hudebníkem, je také uznávaným hercem, který si zahrál v seriálech Chilling Adventures of Sabrina společnosti Netflix, v životopisném filmu My Friend Dahmer a ve filmu Dahmerův přítel. Nedávno se objevil ve virálním videoklipu k písni Troye Sivana One Of Your Girls.

KONCERT: THE DRIVER ERA

KDY: 20. října 20024
KDE: SaSaZu, Praha
VÍCE INFORMACÍ: Echo Promotion