- Reklama -

Na svou první návštěvu České republiky se chystá herec, producent a také jeden z nejplodnějších houseových DJs Zeleného ostrova. Kristian Nairn, který se též proslavil ztvárněním Hodora v seriálovém fenoménu Game Of Thrones, přiveze 21. června do pražského klubu ROXY koncept Rave Of Thrones, který tematicky těží z aktuálně nejsledovanějšího seriálu HBO a zároveň představuje i více jak dvacetiletou dýdžejskou kariéru tohoto přes dva metry vysokého Ira. Po několika turné, jež se odehrávala ve Spojeném království, USA a Austrálii, se konečně dočká i Praha.

Kristian Nairn má za sebou několik vlastních singlů, z nichž asi největší úspěch zaznamenaly loňský Bigger a letošní novinka Life Is Too Short. Svůj styl označuje jako „forward-thinking“ house music. Jeho vytříbeného hudebního vkusu si fanoušci mohli dopřát v mezinárodních superklubech Amnesia, Cafe Mambo a Hakkasan včetně velkých festivalů, jako je belgický Tomorrowland nebo indický Sunburn.

Video z Kristianova setu v Cafe Mambo v roce 2017 se stalo virálem napříč všemi hlavními platformami sociálních médií a zhlédlo jej více než 84,7 milionů lidí za 72 hodin.

 Kromě taneční scény čerpá svou inspiraci i z ostatních žánrů a neskrývá svůj obdiv k umělcům jako Kate Bush, Sigur Rós, Björk, Snow Patrol, Gary Numan, Kraftwerk nebo Danzig.

Není mu však ani cizí klasická hudba a muzikálová tvorba Andrew Lloyd Webbera. Během své hudební cesty vystupoval i v několika kapelách a díky tomu se řadí i mezi skvělé zpěváky.

 

PARTY: RAVE OF THRONES

KDY: 21. června 2019
KDE: ROXY, Praha
VSTUPNÉ: 350 Kč–400 Kč
WWW: www.roxy.cz