Čtvrtek 24. 5. 2018

Hudba - report/fotoreport

Fotoreport: MIG 21 a jejich třetí velkolepá vyprodaná show v Praze

MIG 21 v čele s Jiřím Macháčkem absolvují v těchto dnech turné s názvem Svoboda není levná věc a 26. dubna v pražské Lucerně předvedli parádní koncert.

Fotoreport z brněnské Flédy: Billy Barman a děvčata ze SL’UKU nabídli dokonalé propojení rocku a...

Potkali se... Nebylo to u Kolína, ale v Tatrách na festivalu Tatra Flowers, a nebyli to dva medvědi, ale slovenská indie-rocková skupina Billy Barman a děvčata z folklorního souboru s letitou tradicí SĽUK.

Imagine Dragons předvedli nezapomenutelný zážitek ve vyprodané O2 areně

Po necelém roce zavítala americká čtveřice Imagine Dragons opět do České republiky. Po nezapomenutelném vystoupení na Colours of Ostrava přivezli nejnovější album Evolve do Prahy.

FOTOREPORT: Jaga Jazzist v Lucerně ohromili stejně jako před třemi lety

15. dubna se po třech letech uskutečnil na pódiu pražského Lucerna Music Baru koncert norské kapely Jaga Jazzist.

FOTOREPORT: Sejde se Brit, Nor a hobit v Music Baru. Ne, takhle nezačíná žádný vtip, ale...

The Wombats představili v Praze nové album Beautiful People Will Ruin Your Life, které vydali začátkem února. Ve vyprodaném Music Baru panovala skvělá nálada a Wombati naservírovali společně s The Magic Gang a The Night Cafe krásný hudební zážitek.

FOTOREPORT: Mňága a Žďorp na Flédě aneb Dlouhá fronta na štěstí, chytlavé melodie a...

Kapele Mňága a Žďorp to i po třiceti letech na scéně šlape jako z praku, takže nebylo žádné překvapení, že koncert na Flédě byl už v předstihu vyprodaný.

FOTOREPORT: Monkey Business na Flédu přivezli funk, rap i operu

Na Monkey Business jsem nebyl už drahnou dobu, takže když se objevili v jarním programu Flédy, měl jsem jasno: tentokát nebudu chybět.

Koncert Evanescence proběhl v režii Amy Lee a Susie Seiter

Oznámí-li metalová či hard rocková skupina, že představí speciální show se symfonickým orchestrem, obvykle se naplní jeden ze dvou scénářů. Buď se podtrhne epičnost vybraných písní, nebo naopak ztratí svůj říz a surovost.

IAMX představil přeplněné MeetFactory nové album Alive In New Light

Britský hudebník Chris Corner, známější pod jménem IAMX, představil svou novou desku Alive In New Light vyprodanému sálu MeetFactory.

FOTOREPORT: Lenka Dusilová zavítala i s Baromantikou na brněnskou Flédu

Poslední únorový mrazivý večer na Flédu se svou Baromantikou přijela jedna z nejoriginálnějších českých zpěvaček Lenka Dusilová. Během skoro dvouhodinového koncertu představila svoji originalní, žánrově težko zařaditelnou podobu inteligentního popu a skladby z eponymního alba Baromantika i z druhé desky V hodině smrti.
- Reklama -
Kulturio Banner - Na Čechách, Penzion, Restaurant
Kulturio.cz Banner - Sleep Centrum
Kulturio.cz Banner - Colours of Ostrava
ROCK FOR PEOPLE 2018 banner
Kulturio.cz Banner - HEDR