KONCERT: Mötley Crüe & Def Leppard

14

Po největším severoamerickém stadionovém turné v roce 2022, na které se prodalo více než 1,3 milionu vstupenek, se nejznámější a nejslavnější rockové legendy Mötley Crüe a Def Leppard vydávají v roce 2023 na celosvětové turné The World Tour!

Světové turné, které produkuje společnost Live Nation, odstartuje v sobotu 18. února 2023 ve Foro Sol v Mexico City. V květnu 2023 se elektrizující pódiová show obou kapel přesune do Evropy, 1. července se zastaví v kultovním stadionu Wembley, a poté 6. července 2023 zakončí turné v britském Glasgow v Hampden Parku.

„Poté, co jsme se letos konečně vrátili na cesty a absolvovali monumentální letní turné v USA a Kanadě, jsme nadšeni, že můžeme toto masivní stadionové turné přenést do velkých měst po celém světě a v Evropě začít v Sheffieldu, kde to pro nás před 45 lety všechno začalo. Těšíme se, že se tam někde brzy uvidíme!“ řekl Joe Elliott z Def Leppard.

„Letos v létě jsme si hraní The Stadium Tour v Severní Americe neuvěřitelně užili a opravdu se nemůžeme dočkat, až v roce 2023 s The WORLD Tour vyrazíme na cestu kolem světa. Crüeheads v Latinské Americe a Evropě: Připravte se! Přijdeme si pro vás a nemůžeme se dočkat, až vás všechny příští rok konečně zase uvidíme venku!“ Uvedli Mötley Crüe ve společném prohlášení.

O PRAGUE ROCKS:

Festival Prague Rocks se již se svým čtvrtým ročníkem řadí mezi nejzásadnější hudební událost v ČR, při které se na podiu objeví ty největší hvězdy především kytarové scény. Na pražském letišti Letňany se v minulých letech představily kapely jako Metallica, Kiss, zpěvák Ozzy Osbourne a mnoho dalších. A ročník 2023 drží laťku stále vysoko, protože mezi první oznámenou dvojicí kapel jsou dnes už legendární Mötley Crüe a Def Leppard!

Prague Rocks v roce 2023 nebude jen o jednom festivalovém dni, brzy představíme další termíny a hvězdné umělce.

KONCERT: MÖTLY CRÜE & DEF LEPPARD

KDY: 2. června 2022
KDE: Letiště Letňany
VSTUPNÉ: od 1 490 Kč
WWW: livenation.cz