Slavný francouzský kabaret Crazy Horse Paris vystoupí poprvé v Praze

Po loňském vystoupení Dity von Teese (která se mimochodem do Prahy opět chystá, a to v dubnu příštího roku), se můžeme těšit na další velkolepé představení ze světa kabaretu a burlesky. Do Prahy totiž přijíždí celosvětově známý a vyhlášený francouzský kabaretní soubor Crazy Horse Paris se svou show Forever Crazy. 

Kabaret Crazy Horse založil v roce 1951 Alain Bernardin, který jej vedl až do své smrti v roce 1994. Do roku 2005 byl v rukou jeho dětí, poté kabaret změnil majitele, kterým je v současnosti Belgičan Philippe Lhomme. Během své nyní již 68leté existence se Crazy Horse Paris vypracoval nejen v prosperující podnik, ale celosvětový pojem, a to díky svému smyslu pro krásu s nádechem nestydatosti. Stal se tak vyhledávaným místem nejen návštěvníky, ale také umělci z celého světa. O úspěchu kabaretu svědčí i několik dokumentárních snímků, spolupráce s Christianem Louboutinem, Karlem Lagerfeldem a dalšími slavnými návrháři nebo řada speciálních show s hvězdnými hosty, jako je Dita von Teese, Pamela Anderson, Carmen Electra nebo Conchita Wurst.

Současnou show, která je k vidění v Paříži, je Totally Crazy, která vznikla k 65letému výročí založení kabaretu. Ještě před ní, v roce 2010, však vznikla „zájezdová“ show Crazy Forever, která je poctou svému zakladateli Alainovi Bernardinovi. Jde o přehlídku „best of“ kabaretních čísel, která za historii Crazy Horse vznikla. Například tak můžete zhlédnout číslo God Save Our Bareskin, jež vzniklo v roce 1989 a od té doby je zahajovacím číslem všech představení z produkce Crazy Horse.

Poprvé se show Crazy Forever představila ve Vídni a od té doby putuje po celém světě. Show tak již měli možnost navštívit diváci v Ženevě, Cannes, Montrealu, Quebeku, Madridu, Kyjevě, Moskvě, Petrohradu, Tchaj-peji, Bejrútu a dalších městech. A nyní je konečně na řadě i Praha. Soubor Crazy Horse bude k vidění od 5. do 9. listopadu 2019 v divadle Hybernia, kde každý den odehraje dvě představení. Čeká vás série perfektně esteticky a vizuálně propracovaných výstupů, ve kterých září soubor deseti uhrančivě krásných tanečnic. Celkový dojem navíc umocní světelné efekty a projekce.

K pravému francouzskému kabaretu neodmyslitelně patří ještě jedna věc – pravé francouzské šampaňské. O to se postará známá značka Champagne Piper-Heidsieck, která je partnerem celé akce.

Kabaret Crazy Horse Paris umně balancuje na hraně umění a zábavy jako jedinečný kaleidoskop krásy, elegance, vášně a preciznosti, který si rozhodně nesmíte nechat ujít! Ve spojení s Champagne Piper-Heidsieck se pak bude jednat o opravdu neodolatelnou událost plnou francouzského šarmu.