SUMMER SEAFOOD SUNDAYS aneb Přijďte si každou letní neděli užít na Letnou středomořské delikatesy

350

Přijďte si každou letní neděli užít na pražskou Letnou středomořské delikatesy z mořských plodů a ryb, stejně jako nejčerstvější suroviny k přípravě delikátních pokrmů. To vše ve stínu stromů, či na pláni zalité sluncem, už chybí jen moře, ale řeka je na dohled.

SUMMER SEAFOOD SUNDAYS na Letné se od začátku července těšily oblibě natolik, že se pořadatelé na základě pozitivních ohlasů rozhodli, že na Letné zůstanou a můžete si tak užít každou letní neděli v Letenských sadech v režii chorvatských ryb a MAARE. Pro milovníky ryb a dalších plodů moře jako stvořené. Přímo uprostřed parku si můžete užít na dece skvělý seafood piknik. Grilované kalamáry, krevety, chobotnice, všechny druhy mořských ryb – mořský vlk, pražma, tuňák sashimi, ale i sardinky nebo makrely, které si na místě vyberete, a které vám s radostí místní kuchaři ugrilují. Dále se těšte na různé druhy salátů, čerstvý chléb… Přijďte si užít prima seafood den. Léto v Praze nemůže být lepší!

Kromě delikates jako například kalamáry, chobotnice a krevety na grilu, mušle na víně, rozmanité seafood saláty, tataráky a carpaccia, k degustaci návštěvníci také jistě ocení unikátní trh s čerstvými rybami, mořskými plody, olivovým olejem… Přímořskou atmosféru si tak budou moci vychutnat v úplnosti.

Hlavním cílem, kromě příjemné zábavy, je nejen poznání a propojení různých kultur z oblasti Středozemního moře prostřednictvím jejich kuchyní, ale také prezentace rybí a seafood gastronomie jako ideální pro letní období i zdravý životní styl na celý rok.

 

FOOD FESTIVAL: SUMMER SEAFOOD SUNDAYS

KDY: každou letní neděli od 11:00 do 22:00
KDE: Letná, Praha
WWW: oficiální facebooková událost