Rival Sons se v únoru vrátí do Prahy, tentokrát do ROXY

Americká rocková parta Rival Sons se po předskakování Rolling Stones na části jejich letošního evropského turné vrací na začátku roku do Evropy. Čeští fanoušci se kapely dočkají 20. února, kdy vystoupí v pražském klubu ROXY.

Vydali nové album, první ochutnávka, singl Do You Worst, je venku již od poloviny září.
Nová deska byla nahrána ve studiích RCA Studio A Nashville a Muscle Shoals Sound Studio Alabama pod dohledem cenami Grammy ověnčeného producenta Dave Cobba.

Skupina berou svou hudbu téměř jako poslání. Deník Guardian je nazval „vitální silou moderního věku“ a jejich hudbu popsal: „Sluncem prozářená psychedelie a neodolatelné riffy s vlivy soulu, funku a blues… Jestli vás dostali Black Keys a jejich album El Camino, je na čase se seznámit s vaší novou oblíbenou kapelou,“ pokračuje Guardian. A BBC? Stručně a jasně „jiskří čerstvostí“.

Rival Sons však hrají nejen na svých vlastních koncertech, ale často si je jako předskokany zvou takové kapely, jako jsou Rolling Stones, Judas Priest, Guns N‘ Roses, AC/DC nebo Black Sabbath. V Praze se naposledy představili v srpnu 2017 v Lucerna Music Baru. 

Jako speciální host se na turné představí kanadská rocková kapela The Sheepdogs.

 

KONCERT: RIVAL SONS

KDY: 20. února 2019, 18:00 hodin
KDE: ROXY, Praha
VSTUPNÉ: od 590 Kč (+ poplatky)/690 Kč
WWW: www.dsmacku.com