Nový rok je tu, předsevzetí jsme si už dali, o knihách jsme si popovídali, tipy na diety a cvičení si také brzo ukážeme, takže co nám zbývá? Zlaté dobré seriály, které nikdy nezklamou.

Podívejte se na našich sedm tipů, které by vám během ledna mohly udělat radost. 

SKORO NORMÁLNÍ RODINA 

Na první pohled jsou dokonalá rodina. Děsivá vražda jim ale převrátí život vzhůru nohama a rychle se ukáže, co všechno jsou ochotní jeden pro druhého udělat.
Švédské drama lehce smíšené s thrillerem a krimi je natolik napínavé, že byste si na něj měli udělat čas celou noc. 

TĚLO V OHNI

Minisérie podle skutečné události. Policejní prostředí, jedna žena, které nedělá problém roztáhnout nohy kdykoliv a kdekoliv a vražda.  Úrsula Corberó (ano, je to Tokio z Papírového domu) si se všemi muži pohrává, až se jí to vymstí. Nebo ne? 

MILÉ DÍTĚ

Ženu srazí auto a skončí v nemocnici. Policie najde jen mladou dívku, se kterou se snaží dát celou událost dohromady. Sražená žena se po rekonvalescenci rozhodne vzít dívku k sobě domů a zjistit, co se vlastně stalo. Šest dílu uběhne jako rozbalování dárku pod stromečkem a i když možná tušíte, jak to celé dopadne, závěr bude i tak pro mnohé překvapivý. 

VE PŘI

VE PŘI je americký komediálně-dramatický televizní limitovaný seriál z roku 2023, který pro Netflix vytvořil korejský režisér Lee Sung Jin. Hrají Steven Yeun a Ali Wong jako Danny Cho a Amy Lau, dva cizinci, jejichž účast v incidentu na silnici přerostla v dlouhotrvající spor. Steven Yeun  si na svojí roli hodně ujel a produkce nemohla vybrat lepšího herce. Emoce a napětí jsou v tomhle seriálu nejsilnější stránkou. A konec nabízí opět lehké překvapení. 

30 STŘÍBRNÝCH 

Kněz Vergara prchá před svou minulostí a nachází útočiště u Ďábla, který mu dá pokyn, aby našel poklad – jednu z 30 mincí, pro něž Jidáš zradil Ježíše Krista. Je čas se mu znovu postavit tváří v tvář, ale tentokrát je opravdu připraven… Vítejte ve světě, kde nic není tak, jak se na první pohled zdá, a nikomu nelze věřit. Mince jsou prokleté a mají nadpřirozenou moc!

BEHIND HER EYES 

Šest zdánlivě předvídatelných dílů o sekretářce, která náhodou potkala svého nadřízeného v baru. Šest zdánlivě předvídatelných dílů o psychiatrovi, který nemá zcela standardní manželství a který se zaplete se sekretářkou. A šest zdánlivě předvídatelných dílů o manželce psychiatra, která každým svým pohybem a pohledem křičí „red flag, red flag!“ Kdo z této trojice tedy mluví pravdu, kdo lže a kdo je ve finále ten, který z celé aférky vyjde bez poskrvny? 

VYCHOVÁNI VLKY

Sci-fi seriál Vychováni vlky od mistrného vypravěče a filmového tvůrce Ridleyho Scotta pojednává o dvou androidech – Otci a Matce – pověřených výchovou lidských dětí na tajemné panenské planetě. Když začnou náboženské rozdíly ohrožovat soudržnost rozrůstající se kolonie lidí, androidi zjistí, že ovládat lidskou víru je zrádný a obtížný úkol.
Je obrovská škoda, že seriál byl po druhé sérii zrušen a v současné době je záhadou, kde se na něj vlastně můžeme podívat. Vše začalo na HBO, posléze jsme tu čest měli na Prime Video a nyní jako kdyby seriál zmizel. Doufejme, že se zase někde objeví, protože opravdu stojí za to. 

Zdroj fotografie: www.depositphotos.com