15 tipů na komedie, které zaženou podzimní splín

15496
- Reklama - Letní intenzivní kurzy němčiny - Goethe Institut

9. To byl zítra flám

Jste zklamáni svým současným životem? A kdybyste měli tu možnost, vydali byste se zpátky do svých studentských let a tentokrát udělali věci lépe? V této americké komedii z roku 2010 se něco takového splní čtyřem ztroskotancům středního věku. Vrátí se do roku 1986, bohužel ale ani o rok neomládnou. Pokud milujete osmdesátky a rádi se bavíte nad nekorektním humorem, tenhle film je pro vás jako dělaný.

10. Stážista

Ve Stážistovi exceluje skvělý Robert de Niro. Hraje zde sedmdesátníka, kterému se příliš nechce do důchodu, a proto přijme místo v mladé prosperující firmě prodávající trendy oblečení. Již z toho lze předpokládat, že ho čeká spousta vtipných momentů, stejně tak jeho mladé kolegy a šéfku Anne Hathaway. Nejedná se o žádnou extrémní komedii, ale film vás zahřeje na duši, rozesměje, a ukáže, že kariéra není úplně všechno.

11. Piráti na vlnách

Šedesátky, rock’n’roll a jedna loď plující za hranicemi britských teritoriálních vod s tou nejzábavnější posádkou. Na ní totiž vysílá Radio Rock a dějí se tam pořádně odvázaný věci. Americký film potěší skvělými hláškami, šedesátkovou uvolněnou atmosférou i hereckými výkony nejen Billa Nighyho či Phillipa Seymoura Hoffmana.

12. Apokalypsa v Hollywoodu

Doporučujeme všem, co mají rádi ultra trapný, nekorektní, šílený až fekální humor, Jamese Franca, Setha Rogena a tak trochu i Emmu Watson. V Hollywoodu totiž nastává konec světa a partička šesti týpků je donucena ukrývat se v domě jednoho z nich. Ovšem zásoby jídla a pití se tenčí, nastupuje ponorková nemoc, a herci vyvádějí jednu koninu za druhou.

13. Proč právě on?

Ve výčtu komedií musí mít James Franco alespoň dva filmy, nebo ne? Zde si zahrál asi nejhorší noční můru všech rodičů. Jak se otec vyrovná s tím, že si jeho dcera vybrala vulgárního ztřeštěnce prostého dobrých mravů? Zápletka to není příliš originální, ale zase čekejte fůru nekorektních hlášek, výstředností a rozpaků obou rodičů. Ale je to tak trochu i romantika, takže rozhodně i pro holky.

14. Zoolander

Ben Stiller si v komedii z roku 2001 dělá srandu ze světa modelingu a lidí, co se v něm točí a jen neuvěřitelně řeší sami sebe. Jako totálně natvrdlý Derek Zoolander je třikrát za sebou vyhlášen jako Model roku. Jenže co se stane, když ho najednou někdo trumfne? Zhroutí se snad celý svět? Kdo miluje absurdní vtípky a nekorektní hlášky, film je pro něho super volbou.

15. Zkus mě rozesmát

Je libo trochu Adama Sandlera? Ve filmu z roku 2011 hraje notorického baliče s falešným snubním prstenem. Co když ale pozná tu pravou? Poprosí kolegyni Jennifer Aniston, aby mu hrála manželku, se kterou se zrovna rozvádí. To ale netuší, že ta umí být také pořádně sexy. Jak celá tahle motanice dopadne? Odpočinková romantická komedie vás rozesměje a tím, že se částečně odehrává na Havaji, vám dodá letní uvolněnou náladu.

- Reklama - Letní intenzivní kurzy němčiny - Goethe Institut