Yungblud po vyprodaném Futuru oznámil podzimní koncert v ROXY

26

Po svém vyprodaném evropském turné Yungblud ohlásil nová podzimní data včetně koncertu v londýnské O2 Academy v Brixtonu.

Během svého turné vystoupí také v Německu, Itálii, Francii a letos již podruhé v České republice, kterou nadchl svým pražským lednovým koncertem v beznadějně vyprodaném Futurum Music Baru. Nyní Yungblud oznamuje velké turné, při kterém 4. listopadu zahraje v pražském klubu ROXY.

V loňském roce kromě svého turné Yungblud vystoupil na festivalech v Readingu & Leedsu, v Austin City Limits a Rock am Ring. Tento jedenadvacetiletý Brit je znám svými energickými a procítěnými koncerty. 

Nový singl Loner byl příznivě přijat v médiích – chvály se mu dostalo od NME, Clash Magazine, the BBC, MTV a Upset Magazine. Videoklip na YouTube zhlédl jeden a půl miliónu diváků během několika dní.

Klip režírovali Yungblud a Unthank Alliance, byl natočen v Doncasteru, odkud Yungblud pochází. 

Loni Yungblud vydal své debutové album 21st Century Liability. Yungbludovými vzory, co se týče textů ostrých jako žiletky, jsou Bruce Springsteen a Chris Difford ze Squeeze.

Je všestranným multiinstrumentalistou, který hraje na kytaru, basu, klavír a bicí. Na kytaru sáhl poprvé ve dvou letech a v deseti již skládal vlastní písně. V mládí se přestěhoval do Londýna, aby si splnil sen stát se profesionálním hudebníkem a metaforicky stanout po boku svých oblíbených The Clash, Arctic Monkeys a N.W.A.

 

KONCERT: YUNGBLUD

KDY: 4. listopadu 2019
KDE: ROXY, Praha
VSTUPNÉ: od 490 Kč do 590 Kč
WWW: www.dsmacku.com