A Cup of Style vydávají Motivační diář pro rok 2020

495

Rok se s rokem sešel a sestry Ehrenbergerovy, jež vedou úspěšný blog A Cup of Style, vydávají opět Motivační diář, tentokrát pro rok 2020. A je skvělý.

Začíná klasicky řádkovým ročním plánovačem, po něm následuje okénkový. Posléze se dočkáme klasického měsíčního kalendáře, kde má každý den dostatek místa pro naše poznámky, plánování schůzek a další důležité informace. Nechybí ani obligátní „TO DO LIST“, kde je prostor sepsat si obecné cíle, které v daném týdnu chceme zvládnout a pokud si potřebujeme zapsat něco, co se nám nehodí do plánovače ani do sekce „TO DO LIST“, můžeme využít poznámky.

Jelikož se jedná o motivační diář, nepřekvapí nejrůznější „vzkazy“ od sester Ehrenbergerových, které mají motivovat a dělat každý den majitelce diáře lepším. Píšu majitelce, protože diář je zjevně určen mladým dívkám, starší ročníky či muži jej zřejmě příliš nevyužijí.

Povedený je i jeho vizuál: kombinace černé a bílé barvy je líbivá, minimalistický styl je líbivý a červená barva použitá uvnitř diáře celkový vizuál skvěle podtrhuje.

Pokud máte mladší sestru, dceru v pubertě či nejlepší kamarádku, která blog A Cup of Style pravidelně sleduje, dejte jí Motivační diář 2020 pod stromeček. Věříme, že bude nadšená.

A Cup of Style: Motivační diář 2020

Autor: Lucie a Nicole Ehrenbergerovy
Vazba: pevná
Autor fotografie: Kamil Pekař © Kulturio.cz
Cena: od 280 Kč
www.slovart.cz

PŘEHLED RECENZE
Zpracování
10
Obsah
10
Originalita
10
a-cup-of-style-motivacni-diar-2020Motivační diář 2020 sester Ehrenbergerových alias A Cup of Style je skvělým dárkem pro mladší sestru, nejlepší kamarádku či pro dceru v pubertě. Skvěle zpracovaný zápisník potěší barevnou kombinací, řadou možností, jak si své poznámky zaznamenávat i povedeným černobílým přebalem.