Móda

TOP 5 šperků z českých klenotnictví, kterým neodoláte

Jsme si velmi dobře vědomi, že pořízení šperku není žádná levná záležitost. A ačkoli vás nechceme trápit, milé dámy, stejně vás na pár kousků upozorníme.

FOTOREPORT: TATTOO SESSION SILESIA – Umění nemusí být jen na zdi

Umění je v dnešní době široký pojem a zahrnuje velkou škálu přístupů.

Doba stanů pominula: jak vypadat v těhotenství stylově a cítit se skvěle?

Těhotenství je období, kdy se budete cítit všelijak. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že především divně. Vaše tělo si dělá, co chce, pracuje ve prospěch miminka a vy možná začínáte mít pocit, že byste měla upozadit svoje dosavadní radosti a podřídit se diktátu tomu/té uvnitř vás.

Tradiční krejčovina, klobouky a poprvé i modely pro muže v zimní kolekci Kateřiny Geislerové

Modely návrhářky Kateřiny Geislerové jsou určeny ženám, které se nebojí vystoupit z davu a milují nápaditou módu, jež jim dodává eleganci, originalitu a francouzský šarm.

TOP 20 filmových kostýmů napříč historií, pohádkami i současností

Filmové kostýmy dělají snímky krásnější, inspirují generace a vytvářejí pevné základy legendám. Podívejte se s námi napříč historií, pohádkami i současností na to nejlepší, co módní kreativci na stříbrném plátně předvedli.

Výstava 13 komnat První republiky – fragmenty doby ve čtyřech patrech

Již nějakou dobu probíhá v Tančícím domě výstava zaměřená na období První republiky. Doba spojovaná s vybranou etiketou a elegancí je v dnes mnohdy glorifikována více, než se sluší. Nedá se jí však upřít stylová móda 20. a 30. let, řada významných osobností ani určitou úroveň gastronomie.

FOTOREPORT: Manolo Blahnik dokazuje, že i výroba obuvi může být uměním

V pražském Museu Kampa od 11. srpna probíhá výstava, kterou si nenechá ujít snad žádná žena a ani mnohý muž. Pojem a legenda ve světě obuvnictví, Manolo Blahnik, zde za sebe nechává promlouvat své výrobky, nebo možná lépe řečeno svá malá umělecká díla, jež svědčí o jeho genialitě.

Herečka Hana Vagnerová tváří nové kolekce TIQE podzim/zima 2017/2018

Výrazné prvky, kvalitní materiály a zajímavé střihy. Svojí originalitou a precizním zpracováním potvrzuje tvorba Petry Balvínové každou sezónu své neochvějné místo mezi předními českými návrháři.

Návrhářky Alter Era v kolekci FW17 Battalion Mirage odhalují další techniky zpracování autorských vzorů...

Designérky značky Alter Era Alicia Declerck a Zhanna Belskaya uplatňují i ve čtvrté společné kolekci svůj talent v kombinaci s mezinárodními zkušenostmi z módních domů.

Jaké outfity zvolit na hudební festivaly? Inspirovat se mohou ženy i muži

Za našich mladejch let se móda na fesťácích neřešila. Na konci dne jsme všichni vypadali jako Jožin z bažin. Možná, že se ohoz neřeší ani teď, ale určitě není k zahození zazářit.