Domů Kulturní tipy

Kulturní tipy

Vybrané kulturní tipy na akce různých žánrů ze všech koutů ČR.

Bryan Adams se vrací do České republiky, tentokrát se představí fanouškům...

Pověst jednoho z nejlepších rockových zpěváků na světě získal především díky svým nezapomenutelným koncertům. Bryan Adams se svými rock'n'rollovými peckami koncertuje na šesti kontinentech již více než třicet let.

Punkrockoví divočáci Slaves vystoupí na narozeninách ROXY

Ať už si myslíte, že je punk mrtvý, nebo ne, jednu kapelu jste v posledních dvou letech nemohli minout. Slaves mají za sebou jen pár let existence, zato vystřelili do světa tři nadupané alba plné syrové energie.

Letní Letná slaví patnácté narozeniny. U toho nesmíte chybět

Festival nového cirkusu se na Letné odehraje již po patnácté. A stejně jako v předchozích letech představí Letní Letná i letos to nejlepší z nového cirkusu ze zahraničí a tuzemska.

Taneční událost podzimu 2018: 420PEOPLE a PLEASE THE TREES uvádějí novinku...

Přední český soubor současného tance 420PEOPLE a doma i v zahraničí oceňovaná kapela PLEASE THE TREES – dalším milníkem v jejich spolupráci je nová inscenace s názvem THE WATCHER v Divadle La Fabrika.

Sourozenecké duo Rising Appalachia rozezní Stromovku bluesem, folkem i jazzem

V Praze vystoupí Rising Appalachia z Appalachie a New Orleans, známí singly Medicine a Scale Down. Sourozenecké duo sester Ley a Chloe Smith se stalo symbolem návratu ke kořenům.

Autorka hitu No Roots Alice Merton přijede 15. září poprvé do...

Vycházející hvězda současné hudby, kanadsko-německá zpěvačka a písničkářka Alice Merton, zahraje 15. září poprvé v Praze. Svoji výbušnou směs rocku a popu přiveze do klubového prostředí Paláce Akropolis.

Jungle a jejich betonová džungle

Jungle jsou britský neo-soulový kolektiv vytvořený dvěma producenty a multi-instrumentalisty  – Tomem “T” McFarlandem a Joshem „J“ Lloyd-Watsonem.

Bluesový večer Prague International Bluenight no. 127 proběhne v říjnu v...

Liver Music připravují na říjen tohoto roku další ze skvělých bluesových večerů Prague International Bluenight, tentokrát s pořadovým číslem 127. V pražském Lucerna Music Baru zahrají 14. října ve dvou samostatných koncertech představitelé současné bluesové scény.

Kelly Lee Owens přiveze do NoDu v rámci série WOWs snový...

Po úspěšném koncertu newyorských Oshun se vrací koncept WOWs, neboli Wonderwomen Save You, do prostoru NoD. Jednu z nocí uzme osmadvacetiletá britská hudebnice Kelly Lee Owens, jež zde představí i své eponymní debutové album.

Podzimní sezónu na Flédě odstartují taneční ikony Booka Shade

Berlínské duo Booka Shade otevře se svou live show novou sezónu na Flédě. Německé tech-housové star přivezou 14. září do Brna aktuální desku Cut The Strings.
- Reklama -
Banner - HIP HOP KEMP 2018
Kulturio.cz Banner - Fotoexpo 2018
Kulturio.cz Banner - HEDR