Dejte svojí dovolené tu správnou barvu!

102

Život utíká velmi rychle. Snažíme-li se všechno stihnout, připomíná někdy závod s časem. A když už si konečně dopřejeme chvíli volného času, jen zřídka ho strávíme uspokojivými aktivitami.

Na stránkách těchto výjimečných omalovánek najdete okouzlující scenerie z celého světa – městské uličky, majestátní chrám, poklidné pláže, skvosty architektury – je jen na vás, jaké barvy zvolíte a jak uděláte obrázky výjimečnými. Sami se můžete rozhodnout, který detail zdůrazníte, jakými barvami rozzáříte oblečení lidí, jaké bude počasí – neexistují žádná omezení.

Tvůrčí činnosti jsou dobré pro psychickou pohodu, pomáhají uvolnit stres, znovu vás propojí s vaším vnitřním umělcem a zlepšují koordinaci mezi rukou a okem a také schopnost soustředit se.
Tyto omalovánky mají všechny zmíněné schopnosti, navíc je můžete mít vždy u sebe a kdykoliv se do nich zahloubat. S každým novým obrázkem, kerý dokončíte, se benefity násobí.
Takže se uvolněte, vyčistěte si mysl, povolte uzdu uměleckému nadání a užívejte si jedinečný terapeutický efekt tvořivého vybarvování. A hlavně: bavte se!

Omalovánky zakoupíte za 169 Kč na stránkách www.slovart.cz.