Vývojáři z největšího českého videoherního studia Bohemia Interactive představují nový update Chronicles: Deliverance – nejnovější kapitolu v sérii free-to-play looter-shooter titulu Vigor. Aktualizace přináší mimo jiné nový consumable Adrenaline Shot, který posílí výkonnost hráčovy postavy, 75úrovňový Battle Pass inspirovaný hrami ze série Arma a novou zbraň – SMG Berry M12! Objevte nově přidané sezónní výzvy, které na vás čekají.

youtu.be/99mUWpB594g

  • Odhalte další kapitolu Vigor Chronicles

Nová aktualizace představuje ideální příležitost pro Bohemia Interactive nabídnout hráčům crossover mezi svými dvěma tituly Vigor a Arma Reforger, který byl vydán v předběžném přístupu v květnu 2022. Tento crossover přichází v podobě Battle Passu inspirovaného předměty a vybavením z Arma Reforger. 
Druhá spolupráce v rámci Vigor Chronicles: Deliverance přichází v podobě balíčku s postavami převzatými z další hry Bohemia Interactive DayZ, konkrétně hrdinkou Hannah a legendárním Žlutým králem! Převezměte styl této ikonické dvojice a napište svůj vlastní příběh v Outlands!

Aktualizace Vigor Chronicles: Deliverance přináší také další prohloubení herního lore.

„Přesto, že jsme věděli, že s touto aktualizací nebudeme moci představit novou sadu audiokazet – primárního nástroje pro prezentaci příběhů herního světa Vigor – chtěli jsme prostřednictvím traileru vyprávět zcela nový příběh a propojit některé části z předchozích sezón. Tento trailer je o Johnu Andersonovi, vojákovi, který byl zajat na Everonu (ostrov z herního světa původní Arma: Cold World Crisis a novinky Arma Reforger) a převezen do sovětského vězení. Po mnoha útrapách musí podniknout odvážný útěk a najít spojence,“ doplňuje marketingový specialista hry Vigor, Antonis Dimosthenous.

  • Novinky aktualizace Vigor Chronicles: Deliverance
  • Chronicles: Deliverance Battle Pass (75 levelů)

Inspirovaný sesterskou hrou Arma Reforger od Bohemia Interactive

  • Nový consumable “Adrenaline Shot”

Poskytne okamžité zvýšení rychlosti a nosnosti postavy

  • Nová zbraň SMG Berry M12

Armádní samopal vzbudí strach v očích vašich protivníků

  • Vylepšené budování hráčova úkrytu

Vylepšení poskytují vyšší bonus

  • Nové sezónní výzvy a speciální odměny

Nová exkluzivní odměna po splnění všech 50 výzev

  • Vylepšené odměny z Air Drop instancí
  • Úpravy uživatelského rozhraní s ohledem na nové hráče