- Reklama - Letní intenzivní kurzy němčiny - Goethe Institut

Co mají společného Ballantine‘s a Divokej Bill? Skotská whisky a folkrocková kapela se spojily v unikátním projektu Ballantine‘s Backstage Music Rooms, který potěší především příznivce kapely a dobré whisky. V pražském Rock Café se konal křest projektu a Kulturio.cz u toho nechybělo!

Pracovníci Ballantine’s usoudili, že koncert není náležitě vychutnán a zážitek z hudby není úplný, pokud fanoušek nemá možnost dozvědět se, co kapela zrovna chystá a popovídat si o vzniku jednotlivých songů, a to nejlépe se samotnými členy kapely. Rozhodli se proto vytvořit Ballantine‘s Backstage Music Rooms projekt, který pro fanoušky zajistí útulné místo, kde bude možné potkat hudebníky osobně. Na koncertech díky tomu vznikne zázemí a prostor k neformálnímu setkání s kapelou. Hudební zážitek můžete ozvláštnit v příjemné atmosféře a s dobrým panákem v ruce.

Divokej Bill

Jako první se „vstříc fanouškům“ vydává Divokej Bill. Během podzimního akustického turné k patnáctému výročí kapely budou mít fanoušci k dispozici atraktivní Ballantine´s Backstage. A do budoucna i příznivci dalších kapel, neboť Divokej Bill je jen první z řady muzikantů, s nimiž Ballantine’s bude spolupracovat. Divokej Bill se pyšní prvenstvím v tomto projektu díky výhře v anketě mezi spotřebiteli Ballantine´s whisky. Ale padala i jména jako Kryštof či MIG21. Lze tedy očekávat, že právě tyto kapely budou na projektu spolupracovat příště.

DIvokej Bill

Do backstage se ovšem nedostane jen tak někdo. Ve vybraných městech (Praha, Ostrava, České Budějovice) a v nich vybraných podnicích bude probíhat soutěž o možnost se do music rooms dostat. Pravidla jsou jednoduchá: za dva panáky dostanete stírací los, který vás pošle do dalšího kola, nebo vyhrajete cenu útěchy. Pokud dostanete možnost se soutěže zúčastnit, oprašte svého poetického ducha, jelikož vstup vyhrává ten, kdo složí nejlepší rým o kapele. Pro více informací sledujte Facebook Divokýho Billa a Ballantine’s.

 

Ballantine's Backstage, Divokej Bill, 12. 9. 2014, Rock Café Praha

- Reklama - Letní intenzivní kurzy němčiny - Goethe Institut