Instagram je plný nehynoucí inspirace, můžete u něj trávit hodiny a pořád to bude málo. Připravili jsme pro vás přehled nejzajímavějších účtů z oblasti beauty, především make-up a vlasy. Pokud chcete v novém roce zazářit a držet krok s trendy, doporučujeme vám sledovat tyto talentované a originální lidi.

@hudabeauty

Blogerka Huda Kattan žijící v Dubaii, která svůj talent zúročila na výbornou a dnes vydělává slušný peníz, vás naučí, v čem tkví tajemství konturování, dokonalého obočí a řas. Huda postuje především krátké video tutoriály. Její styl je velice ženský, konkrétně něco ve stylu Kardashianek. Na někoho to bude možná až příliš make-upu, za nás rozhodně palec hore.

@thecherrydollface

Pro všechny milovníky vintage je tu blogerka Cherry Dollface, která vás naučí, jak se nalíčit a učesat jako dáma z padesátých let. Neotřelá, originální a velice sympatická žena pomáhá svými posty všem ostatním ženám, které se chtějí cítit krásně.

@jadethelibra

Krásná Jade kombinuje prvky stylu goth či vamp s jedovatě zelenou hřívou. Radši na jejím účtu nebuďte moc často, nebo se zamilujete.

@beautyisboring

Robin Black je vizážistka a fotografka. Její úchvatná videa a fotky si vyznačují především čistotou, svěžestí a originalitou. Zkrátka zde najdete make-up i na běžné nošení. Někdy je méně více.

@jenniferklingvall

Švédská blogerka Jennifer Klingvall přináší skvělé tipy na zajímavé účesy. Především nejrůznější zapletené copy a boho kreace. Navíc jí kromě vlasů budete závidět nechutně nádherný život po boku fešného muže Alexe. Ach!

@maccosmetics

Kosmetiku MAC zná jistě každá milovnice make-upu, protože, málo platné, jsou zkrátka jedni z nejlepších! A stejně tak jejich instagramové posty, které kromě produktů lákají především na skutečně jedinečný make-up.

@jamiegenevieve

Jamie Genevieve z Velké Británie je odbornicí na hodně sexy make-up. Linky, bronzery, dokonalé obočí. Možná na vás bude působit poněkud uměle, její vizáž je ale bezchybná!

@mannymua733

Máme tu i něco pro milovníky mužského makeu-pu. Že vám to přijde ujeté? Možná, ale muži, kteří ovládají šminky lépe než ženy, jsou na Instagramu fenomén. Tzv. „Beauty boys of Instagram“, jako třeba Manny Gutierez, si umí oči nalíčit tak, že by jim mohla závidět i samotná Huda Kattan.

@hairromance

Christina, která spravuje účet Hair Romance, vás určitě inspiruje k tomu, abyste každý den vyzkoušela jiný účes. A že je z čeho vybírat. Jediné mínus vidím v tom, že Christina nepostuje moc videí, a to by se zrovna v tomto případě hodilo víc než fotky.

@hairandmakeupbysteph

Jestli tento rok chystáte svatbu, neměl by vám uniknout účet od američanky Steph. Najdete zde spoustu tipů na svatební účesy, která jsou v kurzu. Žádné odporné prstýnky lokýnek a milion umělohmotných motýlků v nich. Tahle dáma ví jak na to!

@makeupbymario

A na závěr moje srdcovka. Insta účet osobního vizážisty Kim Kardashian Maria Dedivanovice. Zde se to sice nehemží tipy a triky, rozhodně ale můžete obdivovat život muže, který to s make-upem umí jak málokdo. Mario postuje především celebrity, které namaloval, ale taky skvělé beauty vtípky. Navíc je to fešák, kterého na ženách ale zajímá pouze ten make-up.