- Reklama -

Pražský klub Roxy oslavil v říjnu 22. narozeniny a připravil všem gratulantům další z impozantních akcí – koncert americké kapely Liars, kteří předvedli skvělou show a byl to dárek jedna báseň.

V úvodu se představil vynikající Wife a pro ty, co se opozdili, mohl být velmi příjemným překvapením, stejně jako byl pro mne. Bosý, naléhavý, něžný a introvertní Wife navnadil na tu správnou strunu originality a kreativity. Projekce na plátně ještě umocňovala představy jeho rozhovorů mezi tělem a duší.
Přesně v devět se zaplněná Roxy dočkala svých miláčků. Začala šílená světelná show v tom dobrém slova smyslu. A za ruku si přivedla Liars. Ve chvíli, kdy Angus přišel na pódium zahalen do červené zimní bundy s kapucou, mi za něj začalo být vedro. Rozpuštěné vlasy zakrývající tvář a odkazující tak na obal desky ztělesňoval charisma a s takřka nadrženým publikem si hrál jako kočka s myší.

Liars

Julian v totálním bubenickém nasazení, Aaron zase jako by uklidňoval rozčeřenou vodu. A když Angus konečně sundal bundu, vypadal v bílých kalhotách a v bílém roztrženém tričku jako spasitel – navíc předvádějící fantastický pěvecký výkon a sršící energií.
Víc než roztančený večírek, který jsem možná naivně očekávala, to pro mne byl výborný hudební zážitek. Kdo umí, ten prostě umí.

 

Liars @ Roxy, 21/10