Zima pomalu odeznívá a na obzoru se objevuje jaro. Jak lépe přivítat novou sezónu, než sladit svůj outfit s novým svěžím tónem veganského laku na nehty? Jarní kampaň H&M nabízí sadu 30 nových a zářivých odstínů laků na nehty, podle kterých můžete sestavit a doladit svůj outfit do nejmenšího detailu.

Kampaň „Moje nehty – Můj styl.“ obsahuje zářivé odstíny se zbrusu novým designem lahvičky. Jedná se o vysoce lesklé laky na nehty na rostlinné bázi, jejichž složení je ze 75 % přírodního původu. Snadno se nanáší širokým štětečkem, který vám zaručí dokonalou první vrstvu – příjemný lak na nehty, který si jednoduše zamilujete. Není třeba chodit do nehtového salonu – máme vše, co člověk potřebuje k vytvoření dokonalé manikúry/pedikúry doma.

LAKY NA NEHTY VEGAN & NATURAL

Vegan & Natural lak na nehty v nádherné škále inspirativních barev. Aplikace je rychlá a snadná – jedna vrstva vysoce lesklého složení zajistí sytý a bezchybně hladký povrch. Obsah lahvičky je 10 ml. 

VRCHNÍ LAK VEGAN & NATURAL

Vegan & Natural vrchní lak, který je speciálně vyvinutý pro kombinaci s lakem na nehty Vegan & Natural. Okamžitě dodá lesk a odolnou ochranu. Obsah lahvičky je 10 ml. 

Jak používat: Naneste na podkladový lak a dokončete vrchním lakem Vegan & Natural pro větší ochranu a lesk.