6. prosince se v prostorách restaurace Gran Fierro v Praze konala slavnostní večeře, kterou pro své dlouhodobě spolupracující influencery připravila značka H&M. Mezi hosty, kteří oblékli kousky z nové exkluzivní kolekce Metaverse Design Story, nechyběli Zorka Hejdová, Karolína Wernerová, Vanda Janda, Luboš Kulíšek s přítelem Honzou Hrdličkou, Natálie Kotková, Lukáš Zachara a další.

Kolekce vybízí k sebevyjádření a podporuje udržitelnost. Designéři značky čerpali inspiraci ze světa metaverse, kde si móda může užívat nezatížená zákony gravitace nebo společenským očekáváním. Inspirací byla také éterická, částečně cyberpunková estetika avatarů měnících svůj tvar.

Dámská část kolekce je velmi výrazná, a to nejenom barvami, ale také originálními a poutavými střihy a potisky. Klíčovým kouskem jsou objemné neonově žluté šaty s tylovou sukní, které na večeři oblékla Zorka Hejdová. Neméně zajímavým a výrazným kouskem jsou i volánové fialové minišaty, které si pro tuto příležitost vybrala mladá módní návrhářka Vanda Janda. Natálie Kotková sáhla po růžových minišatech na ramínka s balonovou sukní. Výrazně zelené sako a sukně s flitry, které měla na sobě Lucie Minářová, jsou také na seznamu „must have“ této exkluzivní kolekce.

„Do těchto objemných šatů s korzetovým pasem jsem se zamilovala na první pohled! Baví mě jak design, tak i výrazná neonově žlutá barva, která patří v poslední době mezi mé nejoblíbenější,“ popisuje nadšeně svůj outfit Zorka Hejdová. 

Kolekce myslí i na muže a přináší oversized černý bomber s korálky, který měl na sobě stylista Míra Romaniv, nebo zeleným kožichem z umělé kožešiny s kapucí, který spolu s fialovou mikinou na akci oblékl mladý herec Vojtěch Babišta. Pár Luboš Kulíšek a Jan Hrdlička sáhli po sametovém tmavě zeleném kompletu, který doladili zajímavými a výraznými metalickými šperky z kolekce.

„Tato kolekce nás zcela okouzlila! Pánské kousky jsou originální, skvěle propracované a zároveň velmi pohodlné. S přítelem jsme se rozhodli pro tmavě zelený komplet sako a kalhoty, který určitě vynosíme i mimo tuto akci. Vybrali jsme si k němu šperky, které jsou velmi zajímavé a výrazné a krásné doplňují celý outfit. Já mám prsteny a Honza pánské náušnice,“ říká Luboš Kulíšek.

Kolekce Metaverse Design Story jde do prodeje je v prodeji 8. prosince na hm.com