Odkaz rodiny Jacksonů je první oficiální knihou o rodině krále popu, kterou v České republice vydává nakladatelství Slovart. Tato obsáhlá publikace odhaluje dosud nevyprávěný, fascinující příběh legendy, jíž Jacksonovi jsou.

Autor fotografie: Kamil Pekař

Kniha popisuje jejich cestu ke slávě od dob, kdy byli ještě dětmi a žili v Jacksonově ulici číslo 2300, přes roky, kdy se jako Jackson 5 upsali společnosti Motown, a následující zásadní přechod k nahrávací společnosti Epic, kde pokračovali už jako The Jacksons, až po rozkvět jejich sólových kariér a současnost.

Autor fotografie: Kamil Pekař

Díky jedinečnému přístupu k rodinným archivům i soukromým fotografickým sbírkám Jackieho, Marlona a Tita Jacksonových obsahuje kniha množství nikdy neuveřejněných snímků. Výsledkem je ohromující sbírka vizuálního materiálu: fotky z rodinného archivu, snímky prvních kytar, které kluci vlastnili, nebo exkluzivní portréty od špičkového fotografa Harrisona Funka, který dokumentoval jejich profesionální kariéru.

Autor fotografie: Kamil Pekař

50. výročí vzniku kapely nemohlo být oslaveno lépe. Kniha je – jak je ostatně u Slovartu zvykem – vizuálně překrásně zpracována, vytištěna na kvalitním papíře, nabízí 320 stran unikátního obsahu, velkoformátové fotografie včetně srozumitelných popisků a nechybí ani přepisy rozhovorů s kapelou, případně samostatné citace výroků jednotlivých členů.

Autor fotografie: Kamil Pekař

Cena knihy je navíc více než příznivá, proto pokud milujete ať už Michaela Jacksona, nebo celou rodinu, s koupí publikace neváhejte. Litovat nebudete.

 

Kniha: Odkaz rodiny Jacksonů

Autor: Fred Bronson
Vazba: pevná
Počet stran: 320
Formát: 21,6 x 27,7 cm
ISBN/EAN: 9788075295866
Rok vydání: 2018
Cena: od 679 Kč
www.slovart.cz

PŘEHLED RECENZE
Zpracování
10
Obsah
10
Informační hodnota
10