- Reklama -

Prokousali jsme se fotkami z červeného koberce letošního předávání cen Grammy. Výsledkem je výběr top nejlepších i nejhorších outfitů večera.

NEJLEPŠÍ OUTFITY

Kelsea Ballerini vsadila na jednoduchost a rozhodně neprohloupila. Zvolila model od návrhářky Jenny Packham, který z ní dělá jemnou a nevinnou dívku. Hodně tomu dodává i zvolený materiál, ve kterém se musela cítit pohodlně celý večer.

Kelsea Ballerini (Zdroj fotografie: Profimedia.cz)

Nebylo by to předávání Grammy, aby nám v paměti neuvíznul outfit, který na sebe oblékla provokatérka Lady Gaga. Zvolila, skoro již tradičně, stříbrné šaty, tentokrát od Céline. Nejvíce nás zaujal prvek na boku, který na první pohled vypadá jako rukáv, ale na druhý je to ta třešinka na dortu, která dělá tyhle šaty opravdu neodolatelnými.

Lady Gaga (Zdroj fotografie: Profimedia.cz)

St. Vincent si nemohla vybrat snad lepší barevnou kombinaci se svojí světlou pletí. Šaty značky Giambattista Valli doplnila šperky od BVLGARI a botami Giuseppe Zanotti. Netradičním střihem opravdu ohromila, jen se v róbě asi nesedělo příliš příjemně.

St. Vincent (Zdroj fotografie: Profimedia.cz)

Nikdo nemohl přehlédnout zpěvačku a skladatelku Janelle Monáe. Model s hranatými rameny doplnila netradičním kloboukem ze spínacích špendlíků od Jeana Paula Gaultiera a u nás tím na sto procent zabodovala.

Janelle Monáe (Zdroj fotografie: Profimedia.cz)

Vycházející hvězda Dua Lipa vsadila stejně jako Kelsea Ballerini na jednoduchost. Ve stříbrných šatech s dlouhou vlečkou vypadala skoro jako nevěsta. Model doplnila šperky značky BVLGARI.

Dua Lipa (Zdroj fotografie: Profimedia.cz)

Klasický pánský outfit obohatil sakem se zajímavým, leč nenápadným vzorem. Semiš se leskl v záři reflektorů, což celkový dojem z jeho obleku jen podtrhlo. Zeddovi za jeho volbu tleskáme!

Zedd (Zdroj fotografie: Profimedia.cz)

Pusha T se stal pro tuhle noc elegánem. Vyhrnutými kalhoty stále dával najevo, že rappera v sobě zapřít nechce, ale sakem, které se vyjímalo díky zdobení lemu třpytivými kamínky, potvrdil, že předávání cen bere přeci jen vážně. Oblekem, který navrhl Thom Browne, doslova oslnil.

Pusha T (Zdroj fotografie: Profimedia.cz)

Zvolený outfit Fantastic Negrita jako by jej přenesl zpět do šedesátých let jakýmsi elegantním způsobem a dokázal, že věk je pouhá iluze.

Fantastic Negrito (Zdroj fotografie: Profimedia.cz)

Leon 
Bridges se na jednu noc vrátil do dětských let. Model pro letošní Grammy pořídil od značky Bodi, která vyrábí oblečení ručně a na míru. Soulový zpěvák se situoval do role kovboje, nebo spíše malého kluka, který si na kovboje hraje. Za originalitu si získal náš obdiv.

Leon Bridges (Zdroj fotografie: Profimedia.cz)

Plno kapel bylo dokonale sladěno, ovšem nejvíce asi právě Bring Me The Horizon. Zvolili černo–červené obleky, kdy se frontman Oliver Sykes vyjímal nejvíce s červenými vzory květů a ostatní členové ho doplnili právě těmito vzory na vestě, kravatě a kapesníku. Poslední člen měl tyto prvky vyšity černou nití.

Bring Me The Horizon (Zdroj fotografie: Profimedia.cz)

NEJHORŠÍ OUTFITY

Tak tohle se popové hvězdičce Katy Perry opravdu moc nepovedlo. V šatech od Pierre Balmaina vypadá jako obří přeslazený muffin. Nejen, že ji dělá zbytečně širokou na bocích, ale celkově vytváří dojem, že přes noc přibrala asi dvacet kilogramů.

Katy Perry (Zdroj fotografie: Profimedia.cz)

Z mladé ženy se rázem stala stará dáma. Výběr modelu zpěvačky Andry Day nebyl zrovna šťastný. Zestárla o patnáct let a ani zvolené doplňky neoslnily: kabelka by se dala přirovnat spíše svačinové krabičce pro miliardáře – posázena nevkusnými třpytivými kameny.

Andra Day (Zdroj fotografie: Profimedia.cz)

Dolly Parton
, zpěvačka s geniálním hlasem, se vždy oblékala trošku podivně. Kousek, který zvolila na vyhlášení cen, sice dokonale ukazoval její stále krásné křivky, ale třásně už jsou trochu pasé a už vůbec nejsou použitelné v kombinaci s velkými kameny.

Dolly Parton (Zdroj fotografie: Profimedia.cz)

Tento outfit není špatný, ovšem je nudný. Country písničkář Shooter Jennings mohl přeci jen více popustit uzdu fantazii. Pravda je, že kdo nic nedělá (v tomto případě neexperimentuje s oblečením), nic nezkazí. Ale ani neoslní.

Shooter Jennings (Zdroj fotografie: Profimedia.cz)

Modré roztrhané džíny se přeci jen na vyhlášení cen Grammy asi úplně nehodí. Člen kapely Little Big Town Philip Sweet si asi galavečer spletl se show v country klubu.

Philip Sweet, vlevo (Zdroj fotografie: Profimedia.cz)

Někdo si tady zapomněl vzít něco pod sáčko. Herec Evan Ross asi myslel, že vsadí na jistotu, když poodhalí hruď. Lépe by ale udělal, kdyby si pod to krásné semišové sako vzal košili.

Evan Ross (Zdroj fotografie: Profimedia.cz)