- Reklama -

Ačkoliv podzim začal hrát barvami teprve nedávno, venku už propukla vánoční atmosféra. Také jste se už stihli naladit na sváteční vlnu?
Protože jsou blížící se slavnostní chvíle výjimečnými událostmi, žádají si odpovídající dress code. Pro většinu z nás začínají zimní svátky vánočním pracovním večírkem.

Cellbes (899 Kč)
Cellbes (1 199 Kč)
Cellbes (899 Kč)
Cellbes (1 399 Kč)
Cellbes (999 Kč)
Cellbes (1 199 Kč)
Cellbes (1 399 Kč)
Cellbes (899 Kč)

Buďte hvězdou večera a oslňte v atraktivním společenském outfitu. Výběr oblečení byste měla přizpůsobit tématu večírku. Malými černými nikdy nic nezkazíte, ale pokud je možnost, proč nezazářit v poutavém modelu? Vsaďte na výrazné barvy či neotřelé materiály – fantazii se meze nekladou.
K elegantním svátečním materiálům patří bezpochyby krajka a samet.

Cellbes (1 199 Kč)
Cellbes (699 Kč)
Cellbes (499 Kč)
Cellbes (449 Kč)
Cellbes (1 399 Kč)
Deichmann (699 Kč)
Deichmann (699 Kč)

Podtrhněte vaši ženskost v půvabných krajkových šatech nebo halence. V něžných romantických modelech můžete bez obav zasednout i k rodinné štědrovečerní tabuli. Dodejte vzhledu punc luxusu a elegance v podobě heboučkého sametového blejzru, overalu nebo šatů. Obdobně působí i slavnostní modely vyrobené z kvalitního saténu. Trendem sezóny je také přepychový brokát, který vykouzlí i z jednoduše střiženého kousku sváteční módní skvost.

Deichmann (349 Kč)
Deichmann (399 Kč)
Deichmann (1 299 Kč)
Deichmann (5 299 Kč)
Deichmann (3 499 Kč)

Staňte se okouzlující dámou v elegantních šatech připomínajících třpytivou noční oblohu. Ukažte své něžné já ve splývavých modelech s romantickými volánky a třpytkami.
Mějte na paměti, že méně je někdy více a neodhalujte zbytečně víc, než je zapotřebí. To platí třeba i v případě svátečního dress codu v rodinném kruhu. Délka šatů a sukní minimálně ke kolenům a nenápadný, ne příliš vyzývavý výstřih. To by mělo být samozřejmostí.
Extravagantní výrazný look si nechte na silvestrovský večírek. Na oslavě příchodu nového roku se blýskněte v nepřehlédnutelném metalickém nebo flitrovaném kousku – třpytivá móda s nádechem disca sedmdesátých let zažívá letos svůj comeback.

Esprit (2 299 Kč)
Esprit (2 599 Kč)
Esprit (2 599 Kč)
Esprit (1 999 Kč)

Nezapomeňte ani na ty správné sváteční doplňky. Doplňte slavnostní vzhled elegantními lodičkami na vysokém jehlovém podpatku, ladícím psaníčkem a zajímavým šperkem. Proměňte se alespoň jednou v roce v dámu, na kterou se nezapomíná.

 

Veškeré outfity zakoupíte na stránkách www.esprit.cz, www.deichmann.cz a www.cellbes.cz.