- Reklama -

Léto pomalu končí a v módních kolekcích se už začínají objevovat první podzimní novinky. Jedním z výrazných prvků nastávající sezony jsou bezpochyby zesílené podešve obuvi značky Deichmann. Toužíte být o pár centimetrů vyšší? V tom případě je tento trend stvořen přímo pro vás. Nechte se unášet na vlně stylové extravagance.

Deichmann (699 Kč)
Deichmann (849 Kč)

Možná si ještě vzpomínáte na „devadesátkovou“ módu vysokých platforem. Silné podešve teď opět zažívají boom. Vsaďte na pohodlí a ozvláštněte podzimní botník atraktivními teniskami na výrazné podešvi. Kromě toho, že vám dodají šmrnc a styl, budete se v nich při chůzi cítit jako v bavlnce.

Deichmann (699 Kč)
Deichmann (649 Kč)
Deichmann (699 Kč)

Bílé tenisky jsou univerzální klasikou, která by neměla chybět v módní výbavě žádné ženy. Zkuste popustit uzdu fantazii a dejte přednost stylovějším modelům na vyšší podešvi s poutavými metalickými prvky. Jedinečné detaily v podobě štrasových podešví či originálních nápisů vykouzlí i z na pohled obyčejných tenisek módní šperk.

Deichmann (699 Kč)
Deichmann (649 Kč)
Deichmann (849 Kč)

Jak rozzářit smutně šedé ulice? Módním modelem na zesílené podešvi v jemných něžných tónech. Teniskami v pastelově růžové, tlumené švestkově fialové nebo světlounce béžové barvě. Zdobení romantickou výšivkou, kamínky či umělou kožešinou rozjasní váš podzimní vzhled.
Trendem i nadále zůstávají podmanivé materiály, například satén a samet, které se vyjímají právě i na podzimní obuvi na silné podešvi. Květinové motivy či detaily v podobě ozdobných perel a stužek místo tkaniček nadchnou všechny módní romantičky.
A který model chytl za srdce vás?

Veškeré produkty zakoupíte na stránkách www.deichmann.cz.

Deichmann (599 Kč)
Deichmann (649 Kč)