Léto je tady a s ním konečně i čas zasloužené dovolené. Chystáte se do vysněné přímořské destinace, nebo dáváte přednost relaxu u jezera? Ať už se rozhodnete trávit dovolenou jakkoliv, v povinné letní výbavě by vám rozhodně neměly chybět plavky. Udělejte si radost a pořiďte si stylový kousek z aktuálních letních kolekcí.

Květované plavky Cellbes (449 Kč)
Náramek Cellbes (399 Kč)
Plavky Cellbes (999 Kč)
Plavky Cellbes (499 Kč)
Plavky Cellbes (499 Kč)

Užívejte si exotickou atmosféru dovolenkové destinace naplno! Tropické potisky jsou jedním z top trendů letní sezony a nevyhnuly se ani plážové módě. Vyberte si ze svěžích barevných modelů plavek s motivy tropické fauny či flóry. Pokud se vám líbí spíše jednobarevné plavky, doplňte svůj plážový look stylovým kaftanem s exotickým vzorem.

Plavky Cellbes (699 Kč)
Plavky Cellbes (699 Kč)
Plavky Cellbes (599 Kč)
Plážová tunika Cellbes – zelená (599 Kč)
Plážová tunika Cellbes – červená (599 Kč)

V módě nadále zůstávají také volány. Vsaďte na něžný dívčí vzhled a vyzkoušejte půvabné bikiny s volánkovým zdobením. Plavky s volány jsou perfektní volbou pro dámy s velmi drobnou postavou, kterým chybí ženské křivky. Hitem je i střih plavek typu bardot. Odhalená ramena působí velmi svůdně a stylové volánky hezky zvýrazní váš dekolt.

Žabky Deichmann (499 Kč)
Žabky Deichmann (499 Kč)
Taška Deichmann (599 Kč)
Klobouk Esprit (849 Kč)
Plavky s volánem Esprit (1 999 Kč)

Potřebujete naopak skrýt větší bříško nebo boky? Zvolte módní kalhotky s vysokým pasem. Jednou z variant jsou také tankiny nebo plavkové kalhotky se sukýnkou. Ani jednodílné plavky nemusí být nudné! Oblečte si jedinečný model se zajímavým potiskem, atraktivním šněrováním či květinovou výšivkou.

Bikiny F&F (229 Kč)
Bikiny F&F (349 Kč)
Bikiny F&F (249 Kč)
Černé plavky F&F (599 Kč)
Černý kaftan F&F (649 Kč)
Bikiny F&F (249 Kč)

Nezapomeňte ani na ty správné plážové doplňky! Slaměný klobouk či lehoučký kaftan perfektně doplní váš letní zevnějšek a navíc vás spolehlivě ochrání před slunečními paprsky při delším pobytu na pláži či koupališti. Samozřejmostí je také pohodlná letní obuv. Povězte „ano“ trendy metalickým žabkám, které se budou nádherně vyjímat na vaší opálené pokožce. Brýle, knihu a opalovací krém bezpečně ukryje prostorná plážová taška.
Tak v čem letos vyrazíte na pláž?

Bikiny F&F (349 Kč)
Plavky F&F (649 Kč)
Bikiny F&F (249 Kč)
Bikiny F&F (349 Kč)
Plavky F&F (599 Kč)
Plavky F&F (499 Kč)
Plavky F&F (499 Kč)
Bikiny F&F (129 Kč)
Plavky F&F (499 Kč)
Kaftan F&F (649 Kč)
Bikiny F&F (229 Kč)
Bikiny F&F (249 Kč)
Plavky F&F (499 Kč)