Zapište si rok 2018 stylově s Nakladatelstvím SLOVART a fashion blogerkami A Cup of Style

881

Rok 2018 se nezadržitelně blíží a řada z nás už teď vybírá ty nejlepší diáře, které budou nejvíce vyhovovovat při zapisování si každodenních povinností, poznámek a událostí.

Pravděpodobně v dnešní době existuje už jen malá skupina lidí, kteří všechny své důležité věci zapisují ručně. Většina z nás šetří čas používáním elektronických kalendářů na notebooku, v telefonu či iPadu / tabletu.
Ale pro všechny, kteří stále vidí kouzlo v tištěném zápisníku, je tu další motivační diář A Cup of Style.
Lucie a Nicole, sestry, blogerky a YouTuberky přináší letos už druhý zápisník, který je opět pochopitelně určen ženám, respektive mladším slečnám.
Začíná ročními plánovači na rok 2018 i na 2019, a to jak v řádkovém, tak i měsíčním formátů (kdy jeden čtverec = jeden měsíc a jeden řádek = jeden den; dny lze barevně značit, škrtat či kroužkovat).
V měsící lednu máte prostor pro zapsání, co jste se, milé dámy, za rok 2017 naučily a jaké máte zásadní cíle, kterých chcete dosáhnout v následujících 365 dnech.

Každý nový měsíc otevírá již výše zmiňovaný měsíční plánovač a potom kalendář den po dni. Nechybí informace o tom, kdo má kdy svátek, je zde i místo na poznámky.
Na konci měsíce najdete prostor pro vlastní zápisky, kde si můžete poznamenat, co se vám podařilo splnit z vašeho měsíčního plánu, co se naopak nepodařilo a proč, nebo si sem můžete napsat své tři nejlepší zážitky měsíce.
V diáři nechybí ani výzvy Nicole a Lucie, které vás vyzývají například k vyfocení se v jednom kousku oblečení, a to hned ve třech kombinacích. Nechybí ani výzva „den bez telefonu“ či „třídění v bytě či pokoji“.

Ruku na srdce, pro mě – jako téměř 35letou ženu – jsou motivační texty, výzvy a zápisky o tom, co jsem dokázala a co ne – jsou možná lehce úsměvné, ale ne ve zlém kontextu.
Každá z nás měla v raném mládí něco a věřím, že Cup of Style jsou jedny z mála, které dokáží dnešní teenagery obohatit a diářem je donutit alespoň se zamyslet nad tím, co chtějí se svým životem udělat.

Já si diář pořídila pro svoje pracovní zápisky, vyhovuje mi vkusný a decentní obal, rozměr diáře i dostatek místa pro poznámky u jednotlivých dnů.

 

A Cup of Style: Motivační diář 2018

Autor: Lucie a Nicole Ehrenbergerovy
Vazba: pevná
Počet stran: 224
Formát: 14,8 x 21 cm
ISBN/EAN: 9788075294807
Nakladatel: Slovart / #booklab
Rok vydání: 2017
Edice: Young Adult / Pro děti a mládež
Cena: 280 Kč / 329 Kč
www.slovart.cz

 

PŘEHLED RECENZE
Zpracování
10
Obsah
10
Originalita
8
motivacni-diar-a-cup-of-style-2018Vizuálně podařený diář zajisté potěší zejména dospívající dívky. Nabízí vkusný a decentní přebal, přehledné řazení dnů, záložku i dostatek místa pro poznámky.