Agent 007 přijíždí do České republiky, aby se přesvědčil o kvalitách svého nástupce. Sejde se s českým tajným agentem, který mu předá doplňující informace o předpokládaném adeptovi. O tom, kdo bude nový James Bond, rozhodne však každý divák sám! Nový virální projekt z produkce společnosti Filmagix právě vstupuje do prostředí českého internetu a spojuje síly s webovou technologií „Webout“.

Na stránkách poslednimise.cz divák napíše své jméno a vloží, nebo vyfotí libovolnou fotku. Poté se spustí personalizované video, které pak může sdílet na sociálních sítích nebo si vytvářet své vlastní libovolné verze. Video vytvořilo kreativní studio Filmagix v čele s Michalem Orsavou a Michaelou Loveckou, kteří jsou známí především „videokouzelnickými“ projekty jako Harry Potter na Pražském hradě, EETerminátor, SÁM DOMA s Donaldem Trumpem atd. Své síly spojili s profesionálním IT specialistou Karlem Juřičkou, aby video obohatili o novou digitální „magii“.

„Chtěli jsme posunout výrobu našich videí na další level. Doteď jsme do virálních videích zapojovali diváka hrou na hledání “easter eggů” neboli vtípků v pozadí. Divák tak dostal prostor pro vlastní akci a tím vzrostl jeho zájem o video. Jak takový zájem ale zvýšit? Tím, že divák dostane ještě více prostoru projevit se. Může rozhodnout o tom, kdo bude hlavním hrdinou příběhu, jaké jméno se objeví v mediích a dokonce i to, o kom ve videu uslyší,“ uvádí autorská dvojice ze studia Filmagix.

Kromě samotné personalizace pomocí Webout technologie jsou ve videu tentokrát umístěné záběry reálného herce. U předchozích videí se hlavní postavy „vyřezávaly“ z různých filmů a vkládaly se do nových záběrů. V novém videu je postup přesně opačný. Je ponecháno prostředí z filmu Skyfall včetně Daniela Craiga a jsou přidány nově dotočené scény Václava Neužila na zeleném pozadí. To se v postprodukci odstranilo a Václav Neužil jako zázrakem najednou seděl v galerii vedle Jamese Bonda. Pro účely přiblížení autenticity parodovaného filmu byl osloven také Jiří Dvořák – dabér Jamesa Bonda.