Garry Hunter, autor knihy Světový street art, je profesionální fotograf a kurátor na volné noze. Žije v Londýně a je zakladatelem a uměleckým ředitelem společnosti Fitzrovia Noir, skupiny, která se specializuje na instalace v negalerijním prostředí a urbánních prostorech procházejících výraznými změnami.


Jeho vášeň pro street art ho přiměla k cestám po celém světě. Je rovněž členem Královské zeměpisné společnosti.Albatros – StreetArt 3

Street art je fenoménem, který si postupně získává pevné místo mezi moderními uměleckými směry. Není třeba chodit za ním do galerií – je přístupný každému, kdo prochází městy s otevřenýma očima.

S touto knihou vykročíte do světových metropolí a seznámíte se s nejznámějšími světovými streetartisty, například Banksym, Blek le Ratem, Os Gêmeos nebo JRem, ale i mnoha dalšími.

Albatros – StreetArt 4

Ať už se jedná o šablonové obrazy, malbu, plakátování či instalace z nejrůznějších materiálů, reprodukce jednotlivých děl čtenáře přesvědčí, že street art nejsou jen čmáranice na stěně, ale svébytná umělecká díla hodná pozornosti.

Albastros – Street Art 2

Kniha: Světový street art

Autor: Garry Hunter
Žánr: non-fiction / poznání, vzdělání / výtvarné umění
Jazyk: čeština
Počet stran: 128
EAN: 9788026417026
Datum vydání: 27. 11. 2017
Věk od: 15
Formát: 210×270 mm
Nakladatelství: CPRESS
Hmotnost: 0,64 kg
Cena: 587 Kč / 690 Kč
www.albatrosmedia.cz

 

PŘEHLED RECENZE
Zpracování
10
Obsah
10
Informační hodnota
10