Skupina RUDIMENTAL zveřejnila videoklip k singlu These Days. Na novince, která vyšla před několika dny, hostují Jess Glynne, Dan Caplen a Macklemore.

Londýnská smečka elektronických producentů nabízí v krátkém sledu několikátý singl. Pravidelně přitom střídá klubové taneční tracky s písněmi určenými primárně pro rádia a streamingové služby. V These Days se po boku Rudimental vrací na scénu zpěvačka Jess Glynne, jejíž kariéru lemuje řada úspěčných hostovaček i vlastních písní. V roce 2015 se stala teprve druhou britskou zpěvačkou s pěti No.1 singly. Také její albový debut I Cry When I Laugh odstartoval na prvním místě ostrovního žebříčku. U nás ji známe především díky spolupráci s Clean Bandit na skladbě Rather Be, za kterou vyfasovala Grammy. Dalšími hosty jsou neo soulový zpěvák Dan Caplen z londýnského Brixtonu a americký rapper Macklemore.

Všichni zúčastnění se objevují také ve videu, které režisér Johnny Valencia pojal jako milostný příběh. Ústřední dvojici si zahráli Jess Glynne a Ben Haggerty alias Macklemore. Natáčení probíhalo v Londýně a Seattlu…

Rudimental si u nás ještě skvěle vedou s předchozím hitem Sun Comes Up, s nímž se dostali do Radio Top 30. Také Macklemore boduje v tuzemském éteru, když jeho skladbě Glorious patřila minulý týden jedenáctá příčka v přehledu nejhranějších písní v Čechách. A připomeňme, že právě Macklemore bude v červnu jedním z hlavních taháků festivalu Aerodrome v Panenském Týnci.