Hudební playlist pro nadcházející jarní období

162

Příroda se probouzí, ptáci prozpěvují a sluníčko čím dál častěji ukazuje své hřejivé paprsky. Jarní období dodává pozitivní energii a optimismus, které člověk nejen po chladných měsících tolik potřebuje. A čím jiným podpořit dobrou náladu než hudbou? Zapomeňte aspoň na chvíli na starosti všedního života a zaposlouchejte se do našeho jarního playlistu, který přináší pohodu a radost ze života.

11. Lizzo – Juice

Americká zpěvačka, vlastním jménem Melissa Jefferson, přišla s písničkou, která vám zaručeně zvedne náladu. Povzbudivý funky song s velmi sebevědomým textem je tak nakažlivý, že vám okamžitě dodá potřebnou dávku sebejistoty a odhodlanosti.

22. Jonas Brothers – Sucker

Píše se skutečně rok 2019 a bratři Jonasovi se právě letos vrací po šesti letech na scénu jako trio se zbrusu novým materiálem. První vlaštovkou je lehká pop-rocková skladba, ve které Nick, Joe a Kevin vyjadřují bezmeznou oddanost svým partnerkám.

33. Sigrid – Don’t Feel Like Crying

Proč plakat nad něčím, co slzy stejně nespraví? Přesně takovou myšlenku prosazuje norská zpěvačka ve svém nejnovějším singlu, kterým dává jasně najevo, že se nehodlá utápět v bolesti z rozchodu, a přináší tak velice sympatické poslání.

44. Marina – Superstar

Interpretka známá pod jménem Marina and the Diamonds se vrací po čtyřech letech už jen jako Marina. Velšská umělkyně s řeckými kořeny vydá v dubnu nové album s názvem
Love + Fear, na které láká všechny zamilované velice chytlavým singlem.

55. Galantis – Bones (feat. OneRepublic)

Švédské elektronické duo Galantis možná tímto kouskem vzdává čest zesnulému krajanovi Aviciimu, jehož tvorbu Bones velice připomíná. Textu o pevném poutu s jiným člověkem propůjčil hlas Ryan Tedder z kapely OneRepublic.

66. Carly Rae Jepsen – Now That I Found You

Kanaďanka známá díky megahitu Call Me Maybe připravuje novou desku, ze které pochází právě tento singl. Roztančené elektropopové skladbě o euforii z nové lásky přidává na chytlavosti inspirace zvukem 80. let.

77. Olivia O’Brien – Love Myself

Teprve devatenáctiletá zpěvačka s fialovou hřívou ve svém posledním singlu připomíná důležitý fakt, že člověk se v první řadě musí naučit mít rád sám sebe, nesrovnávat se s ostatními a nepodléhat tlaku zvenčí.

88. Ava Max – So Am I

Podobnou filozofii razí také Ava Max, která dobyla Evropu hitem Sweet But Psycho. V jeho čerstvém nástupci Američanka vyzdvihuje jedinečnost každého člověka a povzbuzuje všechny, kteří mají pocit, že nikam nezapadají.

99. Benny Blanco, Tainy, Selena Gomez, J Balvin – I Can’t Get Enough

Producenti Benny Blanco a Tainy stvořili pohodovou skladbu s chytlavým popěvkem, na kterou si přizvali Selenu Gomez a kolumbijského zpěváka J Balvina. Oba interpreti pak v anglicko-španělském textu popisují, jak se jednoduše nemohou nabažit svého protějšku.

1010. P!nk – Walk Me Home

P!nk nezahálí, a po dvou letech už má tak nachystanou další, v pořadí osmou desku, která nese název Hurts 2B Human. V příjemném pilotním singlu Walk Me Home s úderným rytmem si zpěvačka žádá podporu od blízkého člověka, který jí dodává optimismus.

1111. LSD – No New Friends

Britský hudebník Labrinth, australská zpěvačka Sia a americký producent Diplo fungují jako trio teprve od loňského roku. Jejich novinka No New Friends je radostnou ódou na spokojenost s vlastním životem a oslavou přátelství.

1212. Walk The Moon – Timebomb

Člověk pozná někoho nového, zamiluje se a začne se bát, co bude následovat… V roztančeném songu Timebomb si s tímto tématem pohrává indie-rocková čtveřice z Ohia, která připomíná kapelu The 1975.

1313. Meghan Trainor – Foolish

Naopak Meghan Trainor, která se v písničce Foolish také věnuje lásce, bez okolků přiznává, že je zamilovaná až po uši a připravená vrhnout se do vztahu po hlavě, i když se to zdá šílené a uspěchané. Skladba je součástí EP The Love Train, které zpěvačka vydala v únoru.

1414. Alphabeat – Shadows

Shadows představuje povzbudivý, motivační song, se kterým se po šestileté pauze vrací Alphabeat, dánské popové seskupení, které bylo populární zejména ke konci minulé dekády díky skladbě Fascination.

1515. Bebe Rexha – Last Hurrah

Chyby, špatná rozhodnutí a sebedestruktivní chování? S tím vším je teď konec.

Zpěvačka Bebe Rexha o sobě dává vědět zbrusu novým singlem, se kterým kráčí vstříc lepším zítřkům a který představuje hymnu pro každého, kdo je připravený na nový začátek.