Úspěšná romantická komedie ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK, kterou vidělo v kinech téměř 600 000 diváků a na televizních obrazovkách v Čechách a na Slovensku v premiéře 2 miliony diváků, se dočkala svého pokračování. Trailer plný hereckých hvězd naznačuje, že se její fanoušci mají i tentokrát na co těšit.

Za volným pokračováním filmu ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK s podtitulem DOBRO DOŠLI znovu stojí scenáristka a producentka Adriana Kronerová a režisér Jakub Kroner.
Příběh dlouho očekávaného snímku začíná tím, že Marek (Ján Koleník) požádá o ruku Hanu (Táňa Pauhofová). Následující děj se točí kolem jejich svatby u „československého“ moře v malebném Chorvatsku. 
„Film jsme natáčeli v době končícího lockdownu za přísných opatření. Bylo to dobrodružství a je malý zázrak, že se to podařilo a natočilo bez újmy,“ prozrazuje Ján Koleník a pokračuje: „Jsem za to vděčný a nepovažuji to za samozřejmost. Byla to moje jediná zahraniční cesta v tomto období. Proto na to vzpomínám i jako na dovolenou. Doufám, že se ta příjemná letní a dovolenková nálada přenese i na plátna kin.“

Pro herečku Gabrielu Marcinkovou bylo natáčení pokračování filmu ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK rodinnou akcí. „Jedničku jsme točili v Tatrách, kde jsem byla s manželem a naší tehdy pětiměsíční dcerkou, za dvojkou jsme cestovali až do Chorvatska pro změnu se dvěma dětmi – dvouletou Emou a šestitýdenním Jakubem. A tak se většina mé pozornosti zaměřovala na to, aby byly děti spokojné. Což se nám víceméně dařilo. No a setkání se štábem je pro mě vždy mimořádně příjemná událost. Producentka Adriana Kronerová umí kolem sebe shromáždit lidi, kteří jsou vlastně taková další rodina.“

Kromě zvučných hereckých jmen z prvního filmu ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK (Antónia Lišková, Zuzana Norisová, Emília Vášáryová, Jiří Bartoška, Tomáš Maštalír, Marek Majeský, Petr Vaněk) se ve volném pokračovaní objeví i další herecké legendy (Dagmar Havlová, Jozef Vajda). Hvězdnou hereckou sestavu dopĺňují vynikající zahraniční herci: Marco Bonini (Itálie), Toni Gojanović a Goran Bogdan (Chorvatsko).

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2: DOBRO DOŠLI do kin v Česku uvede distribuční společnost Falcon 30. 12. 2021 a na Slovensku společnost Continental film 26. 12. 2021.