TOP 10 videoklipů, které nás v květnu 2023 zaujaly

37

Již tradičně vám přinášíme další článek ze série videoklipů, které nás v redakci zaujaly za uplynulý měsíc. Tentokrát se jedná o květen. Pojďte se s námi tedy vrhnout na novou porci videoklipů, které za zmíněný měsíc vyšly a dle nás stojí za to. 

1) VR/NOBODY feat. Sofian Medjmedj – VIBE 

Tvůrci klipu z produkce Most Wanted vsadili na klasické crowdové video, které se odehrává na sídlišti. Proložili ho pak množstvím retro záběrů, a to funguje skoro vždy. Jedná se o povedený videoklip.
 


2) Ed Sheeran – Salt Water 

Tento videoklip nabízí mnoho nádherných záběrů scenérie, která skvěle dotváří atmosféru celé skladby. Klip je „jednoduchý“, nikterak přeplácaný, například efekty apod., což se k samotné skladbě skvěle hodí a doplňuje ji.
 


3) David Guetta, Anne-Marie, Coi Leray – Baby Don’t Hurt Me 

Klip je plný efektů a obsahuje skvělé herecké výkony, rychlé přechody a překrásnou hru s barvami a stínováním. Celý počin je pak tedy velmi dynamický, což k takovéto „vypalovačce“, hozené do nového kabátu, sedí. 


4) Harry Styles – Satellite 

Při sledování tohoto videoklipu se budete spokojeně culit, jelikož je o malém robotovi, který prožívá dobrodružství a putuje po různých částech, zřejmě Spojených států, aby dosáhl cíle, který vám ale nebudu prozrazovat. Zjistěte ho sami zhlédnutím tohoto klipu. 


5) Miley Cyrus – Jaded 

Ústřední postavou klipu je samotná Miley, která oslňuje svými křivkami v odvážném prádle. Klip zdobí detailní záběry, ve kterých vyniká její krása. Osobnost a charisma Miley jsou neddiskutovatelné a v tomto klipu to potvrzuje. 


6) will.i.am, Lil Wayne – THE FORMULA 

Jedná se o velmi energickou a rychlou skladbu, ke které se hodí energetický a dynamický videoklip. To se též stalo a pokud budete počin sledovat, určitě nebudete litovat. Obsahuje plno efektů a kreativních přechodů mezi jednotlivými scénami. 


7) OneRepublic – RUNAWAY

Rychlé přechody a zákulisní záběry interpretů z jejich cest, které byly vloženy do hudebního videoklipu. To snad miluje každý z nás, no ne? Tento videoklip váš určitě nezklame. 


8) Diplo – Sad in the Summer (feat. Lily Rose)

Stejně jako u předchozích OneRepublic. Můžeme se zahledět do zákulisních záběrů Dipla a Lily Rose při tom, jak si užívají hudební festival Coachella a nekonečnou party s jejich přáteli, což baví. 
 


9) Maroon 5 – Middle Ground 

Klid a mír na duši. Tyto pocity dosti pravděpodobně prožijete při sledování nového videoklipu od Maroon 5, ve kterém kapela tráví čas hraním právě nového songu v jednom z domů. Toto prostředí následně střídá piknik s přáteli. 


10) Robin Schulz a Fil Bo Riva – Killer Queen 

Nádherná příroda či dronové záběry nebo překrásné nabarvení celého snímku. To nabízí tvůrci nového videoklipu k hudbě Robina Schulze. Překrásné.