William Davis je preventivní kardiolog, který propaguje život bez pšenice a tímto svým unikátním postojem přispívá nejen k prevenci, ale hlavně k úplnému odstranění srdečních chorob. Je zakladatelem Track Your Plague, internetového programu prevence srdečních onemocnění a často přispívá do odborných i populárních periodik. O životě bez pšenice vydal tři knihy, se kterými vás nyní seznámím a které zakoupíte u nakladatelství JOTA.

 

Život bez pšenice

Podnětná kniha o tom, jak zhubnout a vyřešit široké spektrum zdravotních problémů vyloučením pšenice z jídelníčku.
Publikace se stala okamžitým bestsellerem v USA a Kanadě a dosud patří k nejprodávanějším titulům o zdravém životním stylu.
Opravdové příběhy mužů a žen, kteří podle plánu doktora Davise vysadili z jídelníčku pšenici a po pár týdnech na vlastní kůži zažili obrovské pozitivní změny ve svém životě.
Velmi praktická příloha uvádí celou řadu podnětných receptů pro usnadnění přechodu na život bez pšenice.
Kniha zaujme všechny, kdo se snaží zhubnout a žít zdravě, ale i ty, kteří trpí celiakií a dalšími metabolickými potížemi.
Knihu zakoupíte za 238 Kč zde.

Zivot bez psenice

Život bez pšenice: 30minutová kuchařka

Když William Davis vydal knihu Život bez pšenice, strhla se doslova bouře. Miliony lidí změnily své stravovací návyky a začaly žít zdravěji. A zároveň s proměnou jídelníčku narazily na problém – jak vařit bez pšenice chutně, rychle a efektivně?
Tato unikátní kuchařka nabízí dvě stovky ověřených receptů a obsáhlý úvod, který do problematiky stravování se bez pšenice zasvětí i ty, kteří předchozí knihu nečetli.
Srozumitelnou formou čtenářům také poskytne všechny informace potřebné k tomu, aby přestali tápat, a navede je na cestu, jejímž cílem je šťastnější život, pevnější zdraví a v neposlední řadě i štíhlejší tělo.
Knihu zakoupíte za 262 Kč zde.

Zivot bez psenice

Život bez pšenice: 10denní detox

Život bez pšenice: 10denní detox je úplně jiný než všechny ostatní očistné programy. Neobnáší čištění těla rozličnými šťávami ani kouzelnými lektvary z doplňků stravy, jež mají z těla odstraňovat toxiny, není to ani režim každodenním klystýrů, které člověku komplikují pracovní i jiné schůzky.
Je to detoxikační proces zbavující tělo toxických účinků pšenice a obilovin – detoxikace v pravém slova smyslu.

Zivot bez psenice

10denní detox obsahuje vytříbenou moudrost z předchozích knih o životě bez pšenice. Vychází ze zkušenosti miliónů lidí, kteří si tento životní styl osvojili.
Zahrnuje v sobě nejpronikavější, nejpokročilejší a nejúčinnější strategie a předkládá je takovým způsobem, abyste ihned mohli nastoupit svou vlastní cestu za zdravím a zhubnutím a zaznamenat úspěch v pouhých deseti dnech.
Knihu zakoupíte za 238 Kč zde.