Forbidden Society se z pozice DJe a producenta proměnil v platformu pro svou značku, která sahá dále než jeho základna v České republice.

Society se nikdy nepřiklonil ke komerčnímu tlaku a v důsledku toho si nashromáždil impozantní pověst a fanouškovskou základnu, která je ve shodě. Jeho výstup prostřednictvím stejnojmenného potisku, oděvní značky a hudební diverzity tohle potvrdila. Ukázkovým příkladem je jeho vlastní debutové LP ‚Fog Walk‘. Vzdálil se od tvrdého rázu jeho obvyklé práce a odkryl dvanáct zbrusu nových skladeb do jeho již tak působivého katalogu prací. EP ‚Dead Box‘ následovalo v rychlém sledu, bylo také vydáno na Forbidden Society Recordings a stalo se další monumentální součástí roku 2019. Navzdory tomu, že byly pevně zakořeněny v drum & bassu, tato dvě díla zahrnovala jeho inspiraci napříč elektro, techno a punkovou hudbou, něco, co se odrazilo i v jeho EP ‚Subworld‘ na Vision Recordings (Noisia) – také tam opět vyšla jeho spolupráce s audiem ‚Iris‘.

V nedávné době byl součástí alba Killbox na RAM Records se skladbou ‚Transistor‘. Také se vrací na Vision se sólovým EP ‚Subworld‘, je také součástí jejich ‚Mission Compilation‘.

Kromě svých samostatně vydaných LP ‚Liminal Point‘ a ‚No Return‘ pokračoval v nastavování standardu a prozkoumával také garage, techno a half time. Od Paříže po Amsterdam, po Kolumbii a Japonsko, Forbidden Society přenesl svou výbušnou přítomnost také na globální scénu. Jako první český producent byl zabookován na legendární Pirate Station v Rusku, stále bourá paradigmata v rámci svého tvůrčího procesu a vytvořil tak prostor, který mu zajistil dlouhověkost i mezinárodní úspěch.