Kapitán Demo se svou početnou crew rozjel mejdan ve vyprodaném pražském klubu ROXY. Ve velkém stylu tak pokřtil svou zbrusu novou desku Mládí v Trapu. Pompézní show s podtitulem “Say no to čára” odstartoval vydařený set dvou DJs, které na stagi vystřídal s peckou Lupanárium zpěvák Albert Romanutti z kapely Bert & Friends, jehož popularita se šíří kosmickou rychlostí.

Po Bertově krátkém setu se fanoušci konečně dočkali a ROXY opanoval Kapitán Demo a jeho družina. Zazněly pecky ze všech dosavadních desek, včetně skladeb z té zatím poslední. Vyprodaný klub pulzoval v rytmu tučnejch beatů a bylo vidět, že Kapitán a jeho parta si koncert náležitě užívá. Na podiu se vystřídalo několik hostů, nechyběla ani výtvarnice Léna Brauner, která se přidala hned v několika skladbách. Hosté doplnili stálou partu, ve které nemohl chybět Jordan Haj (Program) a Givinar Kříž (Givi Kross).

Zlatem se rozhodně nešetřilo, desku pokřtil Michal Hrůza, který si jako kmotr odnesl šek na rovných 10 mega. Vzhledem k tomu, že šek podepsal sám Kapitán Demo, starosti o jeho krytí jsou zbytečné.

Fanoušky potěšily některé starší hity jako Trendsetter, Kamion předjíždí kamion nebo Láska, pokora a sluníčko. Ovšem i pecky z aktuální desky Zlatíčka, Say No To Čára nebo Mládí v Trapu se dočkaly vřelého přijetí a bylo vidět, že Kapitán Demo svou novinkou u posluchačů boduje.

Středeční koncert Kapitána Dema v pražském klubu ROXY si publikum užilo a věřím, že koncert si užil i Kapitán Demo. O tom, kdo je český Vape King, není pochyb a já se těším na další skvělý koncert, protože Kapitán Demo, to je veliký zlatíčko.

 

Kapitán Demo @ ROXY, Praha