Michal Pavlíček v zaplněném Lucerna Music Baru pokřtil svou nejnovější sólovou desku s muzikantským názvem Pošli to tam! Pražskému publiku vedle starších věcí představil 10 skladeb ze své nové desky.

Opulentní kytarové hody začaly pár minut po půl deváté hned hlavním chodem, tentokrát tedy bez předkapely. Michal Pavlíček se krátce přivítal s publikem a koncert zahájil skladbou Anděl z nového CD. Jednoduché scéně dominoval mistrův Marshall, před kterým není radno stát příliš blízko, na což mě upozornil zvukař a diváky Michal Pavlíček, když ocenil fanoušky, kteří si toto nebezpečné místo dobrovolně vybrali.

Kapela ve složení Martin Ivan (basa), Michal Daněk (bicí) a Michal Nejtek (klávesy) skvěle doprovodila virtuózního Pavlíčka. Michal Pavlíček má zcela zaslouženě pověst jednoho z nejlepších kytaristů nejen České Republiky. Je to náš slovanský kytarový bůh, kytarový Radegast.

Zhruba v druhé polovině koncertu se ke kapele přidala charismatická zpěvačka Milly Honsová, která Pavlíčkovi hostuje ve dvou skladbách nové desky. Společně zahráli údernější skladbu Časy jsou zlý i pomalejší Odcházení. Skladbu, ve které Michal Pavlíček vzpomíná na Václava Havla opatřil textem Vlasta Třešňák a na desce ji zmiňovaný autor textu zpívá s Monikou Načevou.

Po vzpomínce na Václava Havla přišel na řadu křest desky. Pavlíček pozval na podium své přátele, hudebníky i svého bratra. Desku pokřtil Sahara Hedl, autor obálky Stefan Milkov a Filip Černý.

Koncert pokračoval starší peckou Veliké Lalulá z repertoáru legendární kapely Stromboli, kterou zazpívala opět skvělá Milly Honsová.

Skladbou Na Kloboučku zavzpomínal Michal Pavlíček na další legendu, hudební studio Klobouček. Peckou Pošli to tam!, která dala název celé desce, ukončila kapela svůj základní koncertní set. Poté přišly na řadu přídavky.

Michal Pavlíček je výjimečný muzikant, který by v klidu mohl odehrát několikahodinový koncert složený z prověřených pecek a nikoho by tím jistě nezklamal. Michal Pavlíček je ale také výjimečný muzikant, který zahrál koncert, jemuž dominovalo 10 nových skladeb a tímto odvážným krokem mě znovu přesvědčil o své hudební genialitě.